Оренда квартири

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Підкажіть, як правильно вирахувати суму, яку потрібно брати за оренду квартири. В нашому місті попит значно перевищує пропозицію, тому орієнтуватись на ціни чужих квартир складно, бо хтось ставить реальну ціну, інші завишують через нестачу пропозицій. На що звертати увагу коли оцінюєш квартиру чи можливо потрібно вибрати якусь з уже встановлених цін. І питання до тих хто вже здавав житло, кому вигідніше здавати сім'ям чи людям, які житимуть самі?
 
Я би рекомендував встановлювати ціну наступним чином: спочатку поставити саму високу ціну (в розумних межах), якщо не буде бажаючих, то починати трохи знижувати. Як на мене, то вигідніше здавати саме самотнім людям, або сім'ям без дітей. Ви самі повинні розуміти, що таке діти і що після таких квартирантів, можливо прийдеться робити ремонт, бо всі стіни будуть обчухані і обписані.
 
Як на мене, то вигідніше здавати саме самотнім людям, або сім'ям без дітей
Можно сдавать и семьям с детьми. Но вот если, после таких квартирантов, придется делать ремонт, то это должно происходить не за счет собственника. Если вы легально сдаете квартиру, то можно все это прописать в договоре.
 
Скажу, що за два тижні сім'я з трьома дітьми( всі школярі) ще ніякоі шкоди не зробили. Але перед тим як вони заселились ми зробили повний перелік речей і фото квартири. Знаю що ніякоі юридичноі сили це не має, але може згодиться.
 
При сдаче квартиры в аренду конечно нужно учитывать, кому именно ее сдавать. Я думаю, что одиноким людям более выгодно, так как есть минимальная вероятность какого-то ущерба для самой квартиры, хотя есть и семьи с детьми, которые бережно относятся к чужому имуществу.
 
Наверное самый лучший способ узнать адекватную цену на квартиру в определенном городе - обзвонить несколько предложений сдачи жилья и узнать их условия и цену, а потом уже вывести среднюю в зависимости от того, что вы можете предложить съемщику.
 
Мне кажется, что нельзя устанавливать такую цену, как у других. Все зависит от того, какие условия в Вашей квартире, ремонт, расположение (центр города, или окраина). Ну а сдавать лучше семьям, но со взрослыми детьми, чтобы меньше было ущерба.
 
Обычно берут среднестатистическую по району
 
все индивидуально, разные районы. разные ремонты в квартирах, сама расположенность квартиры. Нужно учитывать все факторы!
 
Лучше всё же ориентироваться на цены на другие квартиры, но при этом учитывать наличие условий, которые можно предоставить съемщику.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху