Отзывы об интернет магазине: alenka.dp.ua

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11/3/14
Повідомлення
1.409
Симпатії
184
Вік
29
#1
Предлагаю мамам, папам, дедушкам и бабашкам в этой теме, оставлять отзывы о детском интернет магазине alenka.dp.ua (Алёнка.дп.юа). Территориально магазин находится в Днепропетровске.

Ждём Ваших положительных отзывов.
 
Останнє редагування:
M

Messi779

Професор
Пользователь
Реєстрація
19/1/15
Повідомлення
237
Симпатії
45
#2
Нiколи ще не чула про такий інтернет-магазин. Сьогодні зайшла і скажу що ціни низькі (якщо вони оновлені), вибір не поганий,але й не захоплює все, що потрібно дітям. Про товар малувато інформації, в більшості тільки вказано розмір. Відгуків поганих не знайшла, а це, на мою думку, плюс для інтернет- магазину,але попитала про магазин мамів на "дитячих" форумах ніхто ще там не купляв. Ось в мене і виникло питання,скільки часу працює магазин(може він новий і тому не всі знають) і як в нього справи з пересилкою товару в західні області?
 
Никита

Никита

Профессор
Пользователь
Реєстрація
19/5/14
Повідомлення
524
Симпатії
60
Вік
37
#3
Messi779, Справа в тому, що це доволі не великий магазин дитячих товарів. Я так зрозумів, що в них є оффлайн магазин у Дніпропетровську ну і достатоньо серйозно продают свій товара на міському форумі Дніпропетровська: forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=268343
 
Z

zirok

Любопытный
Пользователь
Реєстрація
20/2/16
Повідомлення
88
Симпатії
19
Вік
30
#4
Никогда о нем ещё не слышала. Лично я предпочитаю заказывать детскую одежду на сайте Лули или Тотошка, а другие детские товары можно найти на Клумбе как новые, так и б/у за довольно неплохими ценами.
 
Зверху