Пенсия через банк.

  • Автор теми васо
  • Дата створення
Статус
Закрита.
васо

васо

Новичок
Реєстрація
24.06.2014
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
84
Я хочу получать пенсию через ваш банк. Могу ли я получать ее, но только с 1 по 5 чисоло[DOUBLEPOST=1404225149,1404223731][/DOUBLEPOST]Я сейчас получаю пенсию в другом банке, но там пенсию возможно получить на карточку только после 10 числа каждого месяца, а мне бы хотелось получать пенсию до пятого числа каждого месяца. Возможно ли перейти в ваш банк, на моем условии.
 
Я думаю, что с переводом в ПриватБанк не возникнет проблем. Насколько я знаю, то ПриватБанк, зачисляет деньги на карту в течении часа, после перевода им денег пенсионным фондом, или кто там начисляет.
Другие банки, могут зачислять деньги в течении нескольких дней. Так, что все зависит, от государства и немного, от банка в котором вы обслуживаетесь.

В случае с Приватом, то вы можете получать деньги несколько раньше, чем в другом банке - обратитесь в он-лайн чат, на сайте банка.
 
ПриватБанк зараховуе гроші на картку в той же день коли вони надходять з Пенсійного фонду. Зняти гроші ви зможете без комісії в будь-якому банкоматі(навіть іншого банку),за нарахування на картку комісію не беруть. Також вигідно оплачувати комуналку,можна підключити мобільний банкінг. Якщо гроші не знімати на залишок грошей на карті нараховують непоганий відсоток. Якщо ви захочете змінити банк в якому ви зараз отримуєте пенсію на Приват, то вам потрібно замовити по телефону картку і через 10 днів вже забрати її в відділенні банку. Закривати старий рахунок непотрібно, оскільки Приват сам передасть заяву в Пенсійний фонд щоб змінити реквізити рахунку.
 
ПриватБанк зараховуе гроші на картку в той же день коли вони надходять з Пенсійного фонду
А я слышал, что как бы не официально принуждают, чтобы брать карты для пенсий и соц. выплат у государственных банках.
 
Никита, в цьому Ви праві. Коли будучи в 2 декреті я звернулась в соцзабез щоб отримувати декретні і післяродові (родила я в березні 2014) то мені сказали, що в недержавному банку можуть не виплачувати.
 
Не знаю як зараз, але колись була в ПриватБанку така акція для власників пенсійних карток, ви реєструєтесь на сайті банку, розраховуєтесь карткою на суму не менше 50 грн і маєте шанс виграти 5 000грн або одін з двадцяти призів по 500грн.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху