Російська мова для України Opencart - як правильно?

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,576
Репутація
213
Вік
34
Друзі, на сайті opencart є російська + українська мова. Якщо з українською все гаразд, то з російською для України все не дуже. Справа в тому, що в мене зараз для російської мови в Україні локаль: ru_RU.UTF-8,ru_RU,russian а мала би бути: ru_UA.UTF-8,ru_UA,russian, чи правильно я міркую? І наскільки перший варіант являється помилкою?
 
Друзі, на сайті opencart є російська + українська мова. Якщо з українською все гаразд, то з російською для України все не дуже. Справа в тому, що в мене зараз для російської мови в Україні локаль: ru_RU.UTF-8,ru_RU,russian а мала би бути: ru_UA.UTF-8,ru_UA,russian, чи правильно я міркую? І наскільки перший варіант являється помилкою?
Ваші спостереження є правильними. Фактично, локаль "ru_RU.UTF-8,ru_RU,russian" є помилковою для російської мови в Україні. Вірним варіантом є локаль "ru_UA.UTF-8,ru_UA,russian".

Опенкарт спроектована таким чином, що можна налаштувати мови, локалі та країни використовуючи велику кількість конфігураційних опцій. Зміна локалі з ru_RU на ru_UA допоможе вам коректно використовувати російську мову на вашому сайті Opencart для України.
 
Назад
Зверху