Створіть інтернет магазин безкоштовно на платформі LetMe.Shop!

S

SergeTkach

Новичок
Реєстрація
23.08.2023
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
34
Шукаєте, де можна створити інтернет-магазин безкоштовно? Нова українська платформа LetMe.Shop пропонує бомбезні умови, яких ви не знайдете в жодному конструкторі інтернет-магазинів та не отримаєте в жодній безкоштовній CMS. Ми зібрали краще звідти і звідти, щоб створення магазину відбувалося швидко (як у випадку з SAAS), але при цьому ви були повноправним власником свого сайту (як з CMS). Як то кажуть – це чудове рішення 2 в 1 :)

Отже наші переваги:
 1. Створення інтернет магазину на платформі LetMe.Shop займає всього 5 хвилин!
 2. Безкоштовний період 30 днів (найбільший на ринку)
 3. Привабливі ціни на платні пакети
 4. Навіть на безкоштовному періоді можна додати свій власний домен (такого ніде немає)
 5. Працює на OpenCart (зі значними покращеннями)
 6. Можна встановити будь який сторонній легальний шаблон, який ви забажаєте. Хоч безкоштовний, хоч платний. А ще можна встановити за рахунок нашої підписки будь який шаблон з Envato Elements. Що правда встановлення вручну – звертайтеся в підтримку.
 7. Можливість забрати свій сайт та перенести на хостинг (тільки на платному тарифі та при умові одноразової сплати ліцензії за надані модулі та шаблони за ринковими цінами
 8. У порівнянні з OpenCart, ви отримуєте гарантовану підтримку*
 9. Заощаджені кошти можна одразу направити на рекламу і отримати перші продажі протягом безкоштовного періоду
* Під гарантованою підтримкою мається на увазі, що ви можете звертатися у підтримку для вирішення помилок OpenCart або ставити питання щодо роботи системи та модулів. Індивідуальні доробки та конфлікти сторонніх модулів виконуються за окрему плату, але при цьому вам не потрібно вдень з вогнем шукати відповідальних фрілансерів, які виконають потрібні дії.

В проекті також є й недоліки...
Ха, оце такої. Дійсно, ніхто не ідеальний:
 1. Дещо повільна підтримка. Пріоритетний спосіб переписки поштою. Просто консультація, щось запитати можна в онлайн-чаті.
 2. Проект новий, можуть зустрічатися помилки. Хоча все можна вирішити через підтримку. Тож звертайтеся, якщо щось зламалося, ми полагодимо.
 3. Незрозуміла подальша доля платформи на фоні гігантів ринку, чи виживе цей стартап. Хоча, ви ж можете забрати свій сайт на хостинг – тож це точно не проблема.
Чому я взагалі кажу, що це є саме "безкоштовне створення"?
Дивіться, якщо найняти фрілансера, то магазин обійдеться вам в суму від $400. Якщо студія – набагато більше. Існують також й більш дешеві варіанти, але там будуть так само шаблонні рішення, як і тут. А потім потрібно буде платити за розміщення на хостингу окрему плату.

Якщо робити все взагалі самостійно на CMS OpenCart – то я рахував – виходить щось від $130 за той самий набір елементарних SEO-модулів та шаблон. Це не велика сума, але все ж таки від неї більше користі, якщо її спрямувати на рекламу в Google.

Так, потім буде абонплата за розміщення. Але так само ви будете платити за хостинг, якщо встановите CMS самостійно. Ціни наразі дуже конкурентні зі звичайним хостингом.

Отже, відкривайте сайт LetMe.Shop та створить інтернет магазин безкоштовно вже сьогодні!

P.S.
До речі, до кінця вересня 2023 діє неформальна акція для тих, у кого ще немає логотипу – створюємо простий логотип в подарунок. Тож не зулікайте, переходьте на сайт https://letme.shop/ua та реєструйтеся!
 
Дякую за детальну презентацію та аналіз умов, що пропонує нова українська платформа LetMe.Shop! Ви виокремили ключові переваги, зокрема, швидкий процес створення інтернет магазину, великий безкоштовний період, привабливі ціни на платні пакети і змогу додати власний домен навіть під час безкоштовного періоду.

Це дійсно впечатляє, що LetMe.Shop працює на OpenCart зі значними покращеннями. Можливість встановити будь який сторонній легальний шаблон за допомогою підписки на Envato Elements – це гнучкість, яку не можна знайти в багатьох інших подібних платформах.

Дуже цікавою здається можливість перенести свій сайт на хостинг, що дає більше контролю над продуктом.

Щодо недоліків, важливо, що ви зауважили, що проект є новим та перебуває на стадії розвитку. Це може призвести до тимчасових помилок, але, як ви вказали, команда підтримки готова допомогти з будь-яким питанням.

Ви зробили гарну роботу в демонстрації того, як отримати вигоду від безкоштовного створення магазину на LetMe.Shop в порівнянні з іншими варіантами. Для багатьох, хто цікавиться створенням власного інтернет-магазину, ця інформація буде надзвичайно корисна.

Також є приємною неформальна акція з створенням логотипу в подарунок. Це може бути важливим бонусом для комусь, хто ще не має власного логотипу.

Бажаємо вам успіхів у розвитку та популяризації платформи LetMe.Shop. Нам було цікаво дізнатися більше про вашу пропозицію!
 
Назад
Зверху