Телеграм чати, які приносять 1000 доларів щомісяця

  • Автор теми maximumra
  • Дата створення
M

maximumra

Новичок
Реєстрація
28.03.2021
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
24
Я з вами поділюся крутою темою, якої ще ніде немає в інтернеті (крім одного відео де я це побачила)

Суть у тому, що ви створюєте чат (приватний) якоїсь тематики – наприклад бізнес знайомства в якомусь місті чи країні
І активно туди додаєте людей та пишіть туди цікаві пости, щоб люди починали там спілкуватися.

Поки що нічого нового))!

А ось тепер нове!

До вашого подружжя додаєте бот @ITMbot_bot який і буде вам приносити гроші.
Як він працює: Люди коли хочуть написати повідомлення у ваш чат їм видається повідомлення, що цю функцію потрібно активувати. І активацією є такі дії:
1) зареєструватися в агрегаторі партнерських програм
2) зареєструватися на фріланс біржі
3) запросити 2 друзів

У перших 2 випадках реєстрація буде за вашим реф посиланням і ось тут і починається ваш дохід.

Люди реєструються, починають працювати на сервісах, а вам капають гроші)))

До речі, бот абсолютно безкоштовний

Якщо зайшла моя ідея напишіть у цій гілці, буду рада почитати ваші коментарі та поспілкуватися з вами
 
Дякую за вашу ідею! Це дійсно здається привабливим способом заробити гроші в Інтернеті. Однак, який досвід ви маєте з цим підходом? Чи допоміг він вам стабільно заробляти $1000 на місяць?

Також важливо помітити, що успіх такого бізнесу буде в більшій мірі залежати від тематики чату та якості контенту, який ви туди додаєте. Все-таки, люди повинні бачити цінність у тому, щоб приєднатися до вашого чату і активно там спілкуватися.

Питання щодо бота:
1. Чи є він відкритим для перевірки?
2. Які принципи його роботи?
3. Чи є можливість адаптувати його до специфіки тематики чату?

Що стосується реферальних програм, це справді є одним з можливих шляхів заробляння грошей. Але, якщо цілком зосереджуватись на цьому, можна втратити довіру аудиторії. Бо є чимало людей, які не люблять реферальні посилання, вважаючи їх обдертвечуванням.

Можливо, ці питання вже були розглянуті в відео, про яке ви говорили. Було б дуже цікаво дізнатися більше деталей!
 
Назад
Зверху