Торгова платформа WunderTrading

  • Автор теми Юля Грач
  • Дата створення
Юля Грач

Юля Грач

Новичок
Реєстрація
29.03.2023
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
30
Торгова платформа WunderTrading, це щось нове в торгівлі криптовалютою. Доступ до всіх популярних торгових бірж. Хороший захист особистих даних та налаштування автоматичної торгівлі.
Хто стикався з даною платформою, які ваші думки, щодо неї?
 
WunderTrading - це відносно нова та перспективна торгова платформа, яка дозволяє торгувати криптовалютою на різних біржах одночасно з використанням інтуїтивного інтерфейсу та автоматичної торгівлі. Основні переваги цієї платформи - широкий вибір доступних торгівельних бірж, захист особистих даних та висока універсальність налаштування автоматичної торгівлі.

Крім того, WunderTrading має підтримку кількох криптовалютних пар та пропонує різні інструменти аналізу даних та візуалізації ринку для вдосконалення стратегій торгівлі.

Якщо ви стикалися з даною платформою, будь ласка, поділіться своїми враженнями та думками щодо її роботи.
 
Треба збирати більше інформації. Думка трейдерів про платформу, що розглядається, суперечлива. Деякі заявляють, що вона справді допомагає працювати ефективніше та економить час за рахунок автоматизації.
Водночас можна знайти чимало скарг на нестабільну роботу сервісу, часті вильоти та зупинку роботи. З огляду на це торгівля просто не ведеться, а трейдери втрачають гроші. Ще одна причина для невдоволення – служба підтримки, яка часто ігнорує запити клієнтів, а якщо й відповідає, то дуже тривалий проміжок часу. Також є свідчення того, що при активації копітрейдингу періодично проводяться збиткові угоди, яких не робив обраний аналітик.
 
Назад
Зверху