Увеличение кредитного лимита за 5 минут

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Каролина, Могут и не увеличить. Нужно активно пользоваться банковскими услугами, и практически всегда использовать кредитный лимит.
Це правда. Я з початку цього року дуже активно користувався банківськими грошима, але все гасив вчасно. Просрочки ніколи не було.
 
Це правда. Я з початку цього року дуже активно користувався банківськими грошима, але все гасив вчасно
Є навіть приценденти, коли людина просрочила платежі, а коли все оплатила (кредит+штрафні %), банк сам підняв кредитний ліміт. З цього можна зробити висновок, що банку може бути вигідно, щоб не надовго просрочити. :)
 
Є навіть приценденти, коли людина просрочила платежі, а коли все оплатила (кредит+штрафні %), банк сам підняв кредитний ліміт. З цього можна зробити висновок, що банку може бути вигідно, щоб не надовго просрочити. :)
Можливо Ви праві, але я планував подати заявку на збільшення, тому ризикувати не хотів :)
 
bogdan, Я думаю, що не варто просрочувати. Це було кілька років назад і можливо поодинокий випадок. Всі просрочки впливають на кредитний рейтинг у УБКІ.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

WebBiz
Відповідей
17
Перегляди
5 тис.
Никита
Никита
Никита
Відповідей
9
Перегляди
1 тис.
Олеся35
Олеся35
Neron
Відповідей
21
Перегляди
7 тис.
demonart
demonart
Назад
Зверху