В Приват24 выгодна ли копилка со свинкой работникам банка?

  • Автор теми O.Miller
  • Дата створення

Имеют ли работники банка процент от копилки со свинкой?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    6
Статус
Закрита.
O.Miller

O.Miller

Новичок
Реєстрація
21.02.2016
Повідомлення
3
Репутація
2
 
  • Like
Реакції: Ipa
Думаю працівники банку з цього нічого не мають, самий банк так, але не окремі люди. В мене рахунок в ПриватБанку вже років 1,6-2 є, а на копілці навіть не 5 гривень.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Думаю працівники банку з цього нічого не мають, самий банк так, але не окремі люди. В мене рахунок в ПриватБанку вже років 1,6-2 є, а на копілці навіть не 5 гривень.
Я думаю, що працівники банку таки щось мають з того, що "втюхують, цю послугу клієнтам. Тому, що аж надто завзято вони її рекомендують у відділеннях.
Та й і ця історія, наводить на думку, що я правий.
 
Щоразу, коли гроші перекидала зі "свинки-копілки" собі на картку, мені писав на Viber працівник-особистий менеджер так званий, щоб обов'язково поповнила копілку. Значить прослідковуються мої "годування" свині. Не рекомедую погоджуватись на цю послугу.
 
  • Like
Реакції: Ipa
А мені коли відкривала рахунок в банку сказали, що " свинка"-копілка обов'язкова.
 
Приватбанк и весь его сервис вроде и ничего, но "Копилка" -это нечто! На неё деньги ложить можно, а снять- вот тут и начинается самое интересное- снять нельзя ,даже часть суммы! !!Договор автоматически аннулируется, а все проценты растворяются в воздухе! Магия! После этого банк автоматом создает новый договор с Вами, о котором Вы даже не подозреваете
но по этому договору проценты Вам не начисляются, а возвращаеться только сумма вклада. Исходя из этого нетрудно догадаться, имеют ли сотрудники банка от этого свой зиск. ..
 
Я думаю, що працівники банку таки щось мають з того, що "втюхують, цю послугу клієнтам. Тому, що аж надто завзято вони її рекомендують у відділеннях.
Та й і ця історія, наводить на думку, що я правий.
Ребят, я работала в банке,но не в приват е. Ставят планы на всю требушню, не на всем зарабатываешь, но от этого итог может зависеть! Вообще очень много функций которым не известно кто пользуется. Но они есть и их нужно впихнуть.
 
  • Like
Реакції: Ipa
Ребят, я работала в банке,но не в приват е. Ставят планы на всю требушню, не на всем зарабатываешь, но от этого итог может зависеть! Вообще очень много функций которым не известно кто пользуется. Но они есть и их нужно впихнуть.
Да, слышала такое от знакомых сотрудников банка, есть нормы, план, который нужно выполнить. Это касается не только копилки, но и оформления кредитных карт, которые всем настойчиво предлагают.
 
  • Like
Реакції: Ipa
А мені коли відкривала рахунок в банку сказали, що " свинка"-копілка обов'язкова.
Це розраховано на тих, хто не дуже розуміється в банківських послугах. Якщо писати про це нахабство на форумах, то можливо банк побоїться втратити свою репутацію і пояснить своїм працівникам, що брехнею не варто залучати клієнтів.
 
Якщо писати про це нахабство на форумах, то можливо банк побоїться втратити свою репутацію і пояснить своїм працівникам, що брехнею не варто залучати клієнтів.
они уже ничего не боятся, походу)
 
  • Like
Реакції: Ipa
Вот и я когда получала карточку в привате, то мне сказали, что и кредитка и копилка просто обязательны и без них никак нельзя. Просто таким методом они выполняют план, который им дает начальство.
 
  • Like
Реакції: Ipa
я думаю що працівники банку мають відсоток з кожного клієнта якщо запропоновують відкрити копілку накопичення.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху