Венчурные фонды в Украине

  • Автор темы Василий
  • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Василий

Василий

Прописан на форуме
Пользователи
Регистрация
04.01.2015
Сообщения
16
Реакции
7
Возраст
45
Среди начинающих бизнесменов имеется миф о том, что существуют организации, которые занимаются инвестированием в различные бизнес – проекты. Даже пафосный термин существует: «бизнес – ангелы». Только почему-то никому с ними лично повстречаться не удалось.

Теоретически они все-таки существуют и в сводках довольно часто можно встретить новости связанные с работой венчурных фондов. Можно даже предположить, что где-то «там», этих фондов великое множество. Но от этого не становится легче. Хотелось бы здесь и сейчас.

Поэтому мне хотелось бы узнать, существуют ли в Украине инвестиционные компании, которые вкладываются в стартапы? И, если можно, поподробнее.
 
M

Messi779

Академик
Пользователи
Регистрация
19.01.2015
Сообщения
237
Реакции
45
Венчурні інвестиціі-це особлива система вкладення коштів в нові проекти. Венчурні фонди можуть інвестувати такі проекти: seed-тільки ідея, start up- недано створена компанія, early stage- компанія, що вже має готову продукцію,expansion - компанія, яка потребує додаткові вкладення для своєі діяльності. Венчурними інвесторами можуть бути як фізичні так і юридичні особи. Найчастіше венчурними капіталістами в Украіні є компаніі з управління активами. Багато вибирають для себе венчурні фонди тому, що податок сплачується тільки після того як отримується основний дохід. Отже,доки гроші інвестора знаходяться у фонді і дають інвестору дохід податки сплачувати не потрібно. Основними сферами інвестування венчурних фондів є будівництво, торгівля, готельний та туристичний бізнес,сільгосппродукція, страхування, інформатизація.
 
M

Messi779

Академик
Пользователи
Регистрация
19.01.2015
Сообщения
237
Реакции
45
Недавно читала,що доки проект знаходить на стадіі розробки,тестування та аналізу продуктивности і успішності інвесторські кошти краще не брати,оскільки цей етап не потребує великих затрат. І взагалі краше якомога довше обходитись без чужоі допомоги, а оптимальним варіантом буде залучення інвестопських грошей вже в кінцевому етапі.
 
svetlik

svetlik

Академик
Пользователи
Регистрация
25.06.2014
Сообщения
72
Реакции
13
Возраст
21
Ну, судя по тому, что перечислены довольно "живые" варианты инвестиций, наверное сумма, установленная как минимальный депозит, довольно большая. Венчурные инвестиции - это уже серьёзно.
 
M

Messi779

Академик
Пользователи
Регистрация
19.01.2015
Сообщения
237
Реакции
45
Украінські підприємці разом з Є. Уткіним запускають новий грантовий фонд для стартапів під назвою " Борщ Foundation". Фонд підтримує проекти, які спеціалізуються на технологіях, що можуть бути використані як для військових цілей так і продукціі цивільного призначення. Стартапам буде пропонуватися від 50 000 грн до мільйона грн. За перший рік планують видати близько 15-18 грантів.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх