Венчурные фонды в Украине

Тема в разделе 'Инвестиции: Общий форум', создана пользователем Василий, 4 янв 2015.

 1. Василий
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Василий Новичек Пользователь

  Регистрация:
  04.01.15
  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  7
  Пол:
  Мужской
  Среди начинающих бизнесменов имеется миф о том, что существуют организации, которые занимаются инвестированием в различные бизнес – проекты. Даже пафосный термин существует: «бизнес – ангелы». Только почему-то никому с ними лично повстречаться не удалось.

  Теоретически они все-таки существуют и в сводках довольно часто можно встретить новости связанные с работой венчурных фондов. Можно даже предположить, что где-то «там», этих фондов великое множество. Но от этого не становится легче. Хотелось бы здесь и сейчас.

  Поэтому мне хотелось бы узнать, существуют ли в Украине инвестиционные компании, которые вкладываются в стартапы? И, если можно, поподробнее.
 2. Messi779
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Венчурні інвестиціі-це особлива система вкладення коштів в нові проекти. Венчурні фонди можуть інвестувати такі проекти: seed-тільки ідея, start up- недано створена компанія, early stage- компанія, що вже має готову продукцію,expansion - компанія, яка потребує додаткові вкладення для своєі діяльності. Венчурними інвесторами можуть бути як фізичні так і юридичні особи. Найчастіше венчурними капіталістами в Украіні є компаніі з управління активами. Багато вибирають для себе венчурні фонди тому, що податок сплачується тільки після того як отримується основний дохід. Отже,доки гроші інвестора знаходяться у фонді і дають інвестору дохід податки сплачувати не потрібно. Основними сферами інвестування венчурних фондів є будівництво, торгівля, готельний та туристичний бізнес,сільгосппродукція, страхування, інформатизація.
 3. Messi779
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Недавно читала,що доки проект знаходить на стадіі розробки,тестування та аналізу продуктивности і успішності інвесторські кошти краще не брати,оскільки цей етап не потребує великих затрат. І взагалі краше якомога довше обходитись без чужоі допомоги, а оптимальним варіантом буде залучення інвестопських грошей вже в кінцевому етапі.
 4. svetlik
  Оффлайн

  svetlik Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  25.06.14
  Сообщения:
  72
  Симпатии:
  12
  Пол:
  Мужской
  Ну, судя по тому, что перечислены довольно "живые" варианты инвестиций, наверное сумма, установленная как минимальный депозит, довольно большая. Венчурные инвестиции - это уже серьёзно.
 5. Messi779
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Украінські підприємці разом з Є. Уткіним запускають новий грантовий фонд для стартапів під назвою " Борщ Foundation". Фонд підтримує проекти, які спеціалізуються на технологіях, що можуть бути використані як для військових цілей так і продукціі цивільного призначення. Стартапам буде пропонуватися від 50 000 грн до мільйона грн. За перший рік планують видати близько 15-18 грантів.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)