відстеження карток Visa за кордоном

• Автор теми Messi779
  • Дата створення
M

Messi779

Професор
Пользователь
Повідомлення
237
Симпатії
45
Платіжна система Visa Inc. у квітні цього року запропонує банкам новий сервіс по відслідковуванню користувачів за кордоном. Принцип роботи такого сервісу полягає в тому, що система Visa MobileLocation буде фіксувати місце знаходження смартфона клієнта в час оплати. Введення такого сервісу скоротить кількість відхилень платежів закордоном, непотрібно буде дзвонити в банк щоб повідомити про свій виізд закордон.

Никита

Никита

Профессор
Пользователь
Повідомлення
524
Симпатії
60
Вік
37
І? Яким чином банк може узнати місце знаходження мого смартфону, якщо я сам цього не захочу повідомити?

M

Messi779

Професор
Пользователь
Повідомлення
237
Симпатії
45
Банки, які будуть підтримувати даний сервіс, будуть включати функція геолокації до інтернет-банкінгу. Та виникає наступне питання, якщо припустимо я із своїм смартфоном буду вдома, а моєю карткою буде користуватись хтось інший (чоловік чи діти) як буде реагувати банк? Або якщо закордоном мені буде вигідніше користуватись другою сім картою чи смартфон загубиться?

M

Messi779

Професор
Пользователь
Повідомлення
237
Симпатії
45
Розробники такої функції відстежування кажуть що це може захистити вас від шахраїв. Якщо смартфон знаходиться далеко від місця де здійснюється операція з карткою така операція може бути перепровірена шляхом смс-повідомлення.

Зверху