відстеження карток Visa за кордоном

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Платіжна система Visa Inc. у квітні цього року запропонує банкам новий сервіс по відслідковуванню користувачів за кордоном. Принцип роботи такого сервісу полягає в тому, що система Visa MobileLocation буде фіксувати місце знаходження смартфона клієнта в час оплати. Введення такого сервісу скоротить кількість відхилень платежів закордоном, непотрібно буде дзвонити в банк щоб повідомити про свій виізд закордон.
 
І? Яким чином банк може узнати місце знаходження мого смартфону, якщо я сам цього не захочу повідомити?
 
Банки, які будуть підтримувати даний сервіс, будуть включати функція геолокації до інтернет-банкінгу. Та виникає наступне питання, якщо припустимо я із своїм смартфоном буду вдома, а моєю карткою буде користуватись хтось інший (чоловік чи діти) як буде реагувати банк? Або якщо закордоном мені буде вигідніше користуватись другою сім картою чи смартфон загубиться?
 
Розробники такої функції відстежування кажуть що це може захистити вас від шахраїв. Якщо смартфон знаходиться далеко від місця де здійснюється операція з карткою така операція може бути перепровірена шляхом смс-повідомлення.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху