АльфаБанк ввів комісію за обслуговування кредитного ліміту

С

Сергій

Гість
Власне, ніде особливо АльфаБанк Україна не афішував чергове "покращення", але я випадково побачив у додатку Sense, що з 1-го вересня вводиться комісія за обслуговування кредитного ліміту. Тобто, якщо у вас є заборгованість по кредитному ліміту хоча б 20 грн, то з вас будуть списувати щомісячно 100 грн., навіть якщо ви знаходитесь у "грейс-періоді". Аргументують це тим, що Національний Банк збільшив ключову відсоткову ставку.

Друзі, що ви скажите з цього приводу? Як вам такі покращення? Давайте обговорювати.
 
Скажу, що краще кредити не брати, бо взують рано чи піздно, де б ви їх не брали.
 
Не згоден абсолютно. Якщо кредит потрібен для рентабельного бізнесу, то не тільки можна, а й потрібно його брати, але якщо на умовний "айфончик", то ні!
 
Так який бізнес буде, це стане відомо тільки після того як кредит уже взяли)))
 
В мене часто таке буває, що мені потрібен кредит не для майбутньої справи, де у фантазіях ти заробляєш мільйони, а до теперішньої, коли я знаю, що і як працює і який вихлоп. Звісно, що без кредиту також можна працювати, але тоді прийдеться довше йти до наміченої цілі.