Блокування Google Merchant

Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
373
Репутація
24
Вік
32
Заблокували профіль Google Merchant по причин продажу підроблених товарів.
Ось таке уже 3 тижні висить в особистому кабінеті:
Рекомендації з усунення
Ми виявили проблему, пов’язану з типом товарів, які продаються у вашому онлайн-магазині. Оновіть свої позиції відповідно до правил Google щодо підроблених товарів.

Перш ніж надсилати запит на перевірку, переконайтеся, що ви дотримуєтеся наведених нижче вимог

Забороняється використовувати логотипи/назви відомих брендів в онлайн-магазині з метою видати себе за офіційного чи авторизованого продавця
Ціни товарів не мають бути незвично низькими порівняно з їх оригінальними еквівалентами чи мати значну знижку без належного обґрунтування
URL-адреса вашого онлайн-магазину не має містити цифри, назви брендів чи знаки пунктуації
Справа в тому, що я продаю товари по дропшипінгу (напряму від постачальника) і там могли бути навушники, які схожі на AirPods - я все схоже видалив з сайту і вигрузки. Після подачі апеляції - її відхилили. Писав у службу підтримки Google, але там ніхто конкретно нічого не говорить, а просто кажуть, що треба видалити товари які їмітують оригінальні. Які це товари - я не знаю. Допоможіть! Що робити, щоб розблокувати Google Merchant?
 
Зважаючи на те, що ваш профіль Google Merchant був заблокований через продаж підроблених товарів, Google перевірить ваш сайт і наявність підроблених товарів, щоб впевнитися, що проблема вирішена. Відповідно до повідомлення про рекомендації з усунення, Google порадило оновлювати позиції відповідно до правил щодо підроблених товарів. Для цього вам потрібно ретельно перевірити весь каталог товарів та виключити з нього будь-які підроблені або фальшиві товари, які можуть нашкодити вашому репутації та призвести до блокування вашого профілю знову.

Окрім того, ви можете звернутися до своїх постачальників і перевірити, чи вони гарантують законність товарів, які продаються вами. Якщо ви попросите вказати узгодження з процедурою дропшипінгу та попросите їх запевнення, що товар не є підробкою, ви зможете погодити з доставчиками правила щодо контролю якості товарів.

Також, вам необхідно перевірити, чи виконуєте ви всі вимоги Google щодо товарів, включаючи використання логотипів або назв відомих брендів, а також розміщення цін на товари.

Щоб допомогти вам відновити профіль Google Merchant, спробуйте надіслати апеляцію зі скриншотами вашого сайту та каталогу товарів, який відповідає вимогам Google. В апеляції також зазначте, що ви перевірили весь каталог товарів, щоб вилучити будь-які підроблені або фальшиві товари.

Крім того, ви можете взяти участь в програмі "Відновлення репутації" Google, щоб отримати додаткові поради та ресурси для відновлення свого присутності в мережі.

Нарешті, вам слід продовжувати співпрацювати зі своїм регіональним менеджером з підтримки клієнтів Google, або службою підтримки, щоб уточнити будь-які додаткові вимоги та отримати допомогу у розблокуванні вашого профілю.
 
Нарешті, вам слід продовжувати співпрацювати зі своїм регіональним менеджером з підтримки клієнтів Google, або службою підтримки, щоб уточнити будь-які додаткові вимоги та отримати допомогу у розблокуванні вашого профілю.
Дякую за слушні продати!
 
Якось вреші-решт вдалося розблокувати Merchant Account. Для цього прийшлося відключити майже всі товари. Після цього, змінили причину блоування на: "Недостатня якість сайту". З довідки зрозумів, що треба нормально порозносити товари по категорія, прибрати биті і не активні посилання, нормально указати контакту інформацію. Правда на цей час, все ще залишається заблокованим Google ADS.
 

Схожі теми

M
Відповідей
1
Перегляди
967
Messi779
M
WebBiz
Відповідей
11
Перегляди
2 тис.
WebBiz
WebBiz
Neron
Відповідей
0
Перегляди
889
Neron
Neron
Назад
Зверху