допоможіть налаштувати Google

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45
Підкажіть будь-ласка як змінити налаштування в смартфоні. Пошукова система Google, мова украінська, але результати пошуку показує як в Росіі. Поясню докладніше, коли набираю в пошуку новини, банки чи курс долара то спочатку в списку знайдених новин видає російські курси, російські банки. Можливо його треба якось перезагрузити.

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
Якщо ви користуєтесь браузером opera із включеним режимом turbo, то може бути, що Google оприділяє саме месце знаходження серверів opera, а не вше місцезнаходження. Спробуйте у своєму телефоні (якщо він на Android), поставити галочку в меню "Доступ до мого місцязнаходження". А також, якщо у вас є профіль у Google і ви авторизовані в ньому, при пошуку, то виставте місце знаходження, Україна.

Никита

Профессор
Пользователь
Симпатии
59
Когда вас Гугл просит предоставить информацию о вашем местонахождении - не запрещайте. Так, как я не верю в то, что если поставишь галочку "не отслеживать", то за нами не будут следить. Если якобы не давать себя отслеживать, то вы делаете только себе хуже у виде не релевантной выдачи.

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45
В налаштуваннях Google вибрала пунк відслідковувати моє місцезнаходження і після збереження щераз підтвердила відслідковувати моє місцезнаходження і нарешті з'явилось Жидачів,Львівська обл. З пошуком тепер все добре. Всім дуже дякую.

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
Messi779, Тему можна закрити?

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45