допоможіть налаштувати Google

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Підкажіть будь-ласка як змінити налаштування в смартфоні. Пошукова система Google, мова украінська, але результати пошуку показує як в Росіі. Поясню докладніше, коли набираю в пошуку новини, банки чи курс долара то спочатку в списку знайдених новин видає російські курси, російські банки. Можливо його треба якось перезагрузити.
 
Якщо ви користуєтесь браузером opera із включеним режимом turbo, то може бути, що Google оприділяє саме месце знаходження серверів opera, а не вше місцезнаходження. Спробуйте у своєму телефоні (якщо він на Android), поставити галочку в меню "Доступ до мого місцязнаходження". А також, якщо у вас є профіль у Google і ви авторизовані в ньому, при пошуку, то виставте місце знаходження, Україна.
 
Когда вас Гугл просит предоставить информацию о вашем местонахождении - не запрещайте. Так, как я не верю в то, что если поставишь галочку "не отслеживать", то за нами не будут следить. Если якобы не давать себя отслеживать, то вы делаете только себе хуже у виде не релевантной выдачи.
 
В налаштуваннях Google вибрала пунк відслідковувати моє місцезнаходження і після збереження щераз підтвердила відслідковувати моє місцезнаходження і нарешті з'явилось Жидачів,Львівська обл. З пошуком тепер все добре. Всім дуже дякую.
 
Messi779, Тему можна закрити?
 
Можна закрити
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху