Допоможіть оприділитися з нішею

  • Автор теми Alexandr
  • Дата створення
A

Alexandr

Новичок
Реєстрація
09.11.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
38
Доброго дня шановні форумчани!
Цікавить думка знаючих. Що б Ви вибрали, або як вчинили б в наст. ситуації?

Мета: торгівля за допомогою інтернет-магазину.

Вибір ніші:
  1. Лампи (економки + LED).
Плюси: не обов'язкове вкладення в товар.
Регіональний представник надає мені товар, оплату за який необхідно провести протягом 14 днів. Я зможу розплатиться після отримання коштів від покупця.

Мінуси: Товар знаходиться в іншому місті. Таким чином, щоб відправити товар покупцеві, мені його потрібно отримати самому.
Принцип:
  • Покупець робить замовлення на сайті
  • Після підтвердження, я замовляю цей товар на складі
  • Зі складу його відправляють мені (150 км.). Максимально швидко товар може бути у мене на руках на наступний день (у випадку з вихідними, то при замовленні в п'ятницю, товар буде в понеділок).
  • Після отримання, я відправляю товар покупцеві.
Замовляти на складі товар я можу тільки той, який замовлять у мене на сайті. (Взяти по 5-10 одиниць кожної моделі - немає можливості.)

2. Біжутерія

Плюси: товар буде знаходиться у мене вдома.
Мінуси: вимагає вкладень.

Принцип:
  • Закупівля товару в Китаї (товар - брелки всякі, браслети, кулончики, всякі подібні штуки з фільмів).
  • Відправка товару покупцеві в той же або на нас т. день.
Прошу написати Ваші думки з приводу цих ніш:
  • конкуренція
  • попит
  • маржа
+ Ваші критерії.
...
  • взялися б / не взяли, і чому?
  • Ваша пропозиція ніш.
Наперед велике Вам спасибі!

Дуже сподіваюся на Вашу чуйність!
 
Я би по системі дропшопінгу не працював, тому, що з таким способом роботи, виникає багато проблем - перевірено на власному досвіді. Краще складіть трохи грошей і закупіть товару, щоб був у Вас на складі.
 
В першому випадку:
Тяжко працювати в ніші якій мало що знаєш. В кінці не всі замовники будуть купувати продукцію таке буває. З китаєм проблем ще більше.
порада вибирайте як кажуть нутром якщо ви просто хочете заробити грошей (у мене склалася така думка) то це може закінчитися нічим хорошим.
 
Я бы попробовал себя в первом варианте. Как на меня то у продажи LED лампочек и энергосберегающих технологий есть будущее.
Честно говоря сам задумываюсь о подобном проекте но думаю, что на одних лампочках далеко не заедешь. Нужны еще и другие хорошие товарные позиции.
 
Назад
Зверху