Допоможіть оприділитися з нішею

Alexandr

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Доброго дня шановні форумчани!
Цікавить думка знаючих. Що б Ви вибрали, або як вчинили б в наст. ситуації?

Мета: торгівля за допомогою інтернет-магазину.

Вибір ніші:
  1. Лампи (економки + LED).
Плюси: не обов'язкове вкладення в товар.
Регіональний представник надає мені товар, оплату за який необхідно провести протягом 14 днів. Я зможу розплатиться після отримання коштів від покупця.

Мінуси: Товар знаходиться в іншому місті. Таким чином, щоб відправити товар покупцеві, мені його потрібно отримати самому.
Принцип:
  • Покупець робить замовлення на сайті
  • Після підтвердження, я замовляю цей товар на складі
  • Зі складу його відправляють мені (150 км.). Максимально швидко товар може бути у мене на руках на наступний день (у випадку з вихідними, то при замовленні в п'ятницю, товар буде в понеділок).
  • Після отримання, я відправляю товар покупцеві.
Замовляти на складі товар я можу тільки той, який замовлять у мене на сайті. (Взяти по 5-10 одиниць кожної моделі - немає можливості.)

2. Біжутерія

Плюси: товар буде знаходиться у мене вдома.
Мінуси: вимагає вкладень.

Принцип:
  • Закупівля товару в Китаї (товар - брелки всякі, браслети, кулончики, всякі подібні штуки з фільмів).
  • Відправка товару покупцеві в той же або на нас т. день.
Прошу написати Ваші думки з приводу цих ніш:
  • конкуренція
  • попит
  • маржа
+ Ваші критерії.
...
  • взялися б / не взяли, і чому?
  • Ваша пропозиція ніш.
Наперед велике Вам спасибі!

Дуже сподіваюся на Вашу чуйність!

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
Я би по системі дропшопінгу не працював, тому, що з таким способом роботи, виникає багато проблем - перевірено на власному досвіді. Краще складіть трохи грошей і закупіть товару, щоб був у Вас на складі.

Алексей Мацак

Новичек
Пользователь
Симпатии
2
В першому випадку:
Тяжко працювати в ніші якій мало що знаєш. В кінці не всі замовники будуть купувати продукцію таке буває. З китаєм проблем ще більше.
порада вибирайте як кажуть нутром якщо ви просто хочете заробити грошей (у мене склалася така думка) то це може закінчитися нічим хорошим.

kvovtsik

Прописан на форуме
Пользователь
Симпатии
16
Я бы попробовал себя в первом варианте. Как на меня то у продажи LED лампочек и энергосберегающих технологий есть будущее.
Честно говоря сам задумываюсь о подобном проекте но думаю, что на одних лампочках далеко не заедешь. Нужны еще и другие хорошие товарные позиции.