Ідеї онлайн бізнесу

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
383
Репутація
24
Вік
32
Питання заробітку в Інтернеті вже дуже довгий час є одним з самих топових в мережі. Багатьом здається, що «тут вам не тут» і заробити в мережі може будь-який двірник мало-мальськи опанував Google і відправку пошти. Але це не зовсім так.

Точніше, зовсім не так.

В онлайн бізнес теж треба вкладатися. Давно пройшли ті часи, коли в будь-якій ніші можна було побудувати прибутковий проект на коліні буквально за 5-10 тисяч доларів. Конкуренція зросла, в мережу прийшли великі бюджети і «мізки», тому інтернет бізнес багато в чому став відображенням оффлайн бізнесу.

Тут діють ті ж самі закони плюс додається швидкість. Тренди згасають так швидко як і народжуються. Хочете бізнес в мережі? Забудьте про стабільність. Тут завжди потрібно тримати руку на пульсі.

Повернемося до ідей бізнесу в Інтернеті на 2015 рік.

Основний тренд в 2015 році, на нашу думку, будуть задавати проекти, які генерують ліди (потенційних клієнтів) для оффлайн бізнесу.

Тут йдеться не про офіційні сайти, які є представництвами оффлайн бізнесу в мережі. Розмова саме про проекти, які будуть робити ті, хто ніяк не пов'язаний з бізнесом, але хоче робити свій бізнес в мережі.

Що це означає? Давайте пояснимо.

Наприклад, є компанія, яка здає в оренду екскаватори де-небудь у Львові. Особисто у вас немає можливості відкривати своє ТОВ, наймати персонал, знімати офіс і так далі, щоб займатися подібним бізнесом, який може приносити непоганий дохід.
Але у вас є ресурси, які дозволяють створити проект (сайт), який ви зможете наповнити контентом і просунути по відповідним запитам (на кшталт: оренда екскаватора) в топ Львова.
Йдете в компанію, яка займається цим або іншим видом бізнесу і пропонуєте їм направляти потенційних клієнтів з вашого сайту. Або за фіксовану суму, або відсоток від угод (що краще).
Таких ніш по всіх містах України дуже і дуже багато. Багато порожніх топів в пошукових системах, які ви можете зайняти своїми сайтами і здавати їх в оренду реального бізнесу.


Не хочете зв'язуватися з реальним бізнесом? Тоді ось кілька ідей «чистого онлайну»:
  • сайти з відгуками: це можуть бути відгуки про певну марку авто, про кафешки якогось міста, про школи водіння, про товари масового споживання. Такий проект треба трохи підштовхнути і потім збирати UGC (user-generated content) - користувальницький контент;
  • проекти кредитної тематики, які зав'язані на продаж лідів через CPA мережі. Кредити можуть бути як від банків, так і від різних мікрофінансових організацій. Взагалі, тема CPA досить вигідна. Почитайте, наприклад, матеріал про те, як сайт заробляє на CPA-мережах до 80 000 рублів на місяць;
  • проекти у форматі платної підписки. Деякі ресурси в Рунеті вже почали переходити на такий формат (Дощ, Слон). З одного боку вам не потрібно бігати в пошуках клієнтів на рекламу, але з іншого - треба якось завоювати довіру користувачів, щоб вони почали купувати підписку на ваші платні матеріали;
  • топ-10 ресури. Це проекти «for fun», які генерують списки кшталт: «Топ-10 фільмів, де головна героїня виявляється чоловіком» або «Топ-10 способів як вдало витратити гроші в столиці Франції». Такі проекти мали і будуть користуватися популярністю.
  • більш детально про ці та інші ідеї читайте в нашому матеріалі: Топ-5 проектів для онлайн-бізнесу (він актуальний і в 2015 році).
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху