Інвестиціі в людський капітал

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Доброго дня, думаю, що кожна людина знає наскільки зараз важливо мати освіту. Та під словом " освіта" не потрібно розуміти тільки диплом технікуму, інституту чи інших навчальних закладів, щось нове і корисне можне вивчити на курсах, семінарах, під час поіздок за кордон чи навіть самостійно. Та для цього потрібні гроші, гроші , які ви будете вкладати в себе чи когось іншого, та з перспективою того, що після навчання ці витрати вам повернуться і примножаться. Такі витрати називають інвестицією в людський капітал. З теоретичноі сторони, такі інвестиціі мають приносити дохід коли людина буде працювати використовуючи те, що вона вивчила. Та з практичноі сторони не завжди все так добре. Робота по спеціальності знаходиться не завжди, власний бізнес також може " прогоріти", або ж вибраний напрямок навчання може стати вже не потрібним чи малооплачуваним. Тай сума для таких інвестицій не маленька і до вибору напрямку освіти потрібно підійти серйозно. Тай чи взагалі доцільно вважати гроші витрачені на навчання інвестицією, особисто я доки не ознайомилась з терміном " інвестиція в людський капітал" не вважала оплату навчання інвестицією, а що ви думаєте стосовно цього?
 
Я считаю, что инвестиции в себя нужно делать, это просто необходимо. Но они имеют смысл только когда Вы сами этого хотите, а не ради того, чтобы было. Если у Вас будет желание, некая заинтересованность в изучении чего либо, тогда и будет результат.
 
Я вважаю в нас зараз занадто багато вищих навчальних закладів, що не дають жодних перспектив після отримання освіти, а це марні інвестиції. В розвинутих країнах інвестиції в "людський капітал" це одні із перших і найважливіших інвестицій.
 
Я считаю, что самое трудное в данном вопросе это определиться в какое русло направиться . Если вы собираетесь изучать, то что вам интересно , до думаю такие инвестиции принесут прибыль, а если вы станете заниматься изучением чего либо просто потому, что это популярно или модно - толу не будет.
 
Мне кажется, что во все времена инвестиции в себя были и будут выгодными, потому что человек, имея хорошее образование и высокую квалификацию, способен претендовать на достаточно хорошую зарплату, а это означает, что подобные инвестиции способны приносить доход.
 
сколько реально в год получать??[DOUBLEPOST=1467633371][/DOUBLEPOST]какие налоги сейчас??
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху