Інвестиціі в людський капітал

Messi779

Професор
Пользователь
Регистрация
19/1/15
Сообщения
237
Симпатии
45
#1
Доброго дня, думаю, що кожна людина знає наскільки зараз важливо мати освіту. Та під словом " освіта" не потрібно розуміти тільки диплом технікуму, інституту чи інших навчальних закладів, щось нове і корисне можне вивчити на курсах, семінарах, під час поіздок за кордон чи навіть самостійно. Та для цього потрібні гроші, гроші , які ви будете вкладати в себе чи когось іншого, та з перспективою того, що після навчання ці витрати вам повернуться і примножаться. Такі витрати називають інвестицією в людський капітал. З теоретичноі сторони, такі інвестиціі мають приносити дохід коли людина буде працювати використовуючи те, що вона вивчила. Та з практичноі сторони не завжди все так добре. Робота по спеціальності знаходиться не завжди, власний бізнес також може " прогоріти", або ж вибраний напрямок навчання може стати вже не потрібним чи малооплачуваним. Тай сума для таких інвестицій не маленька і до вибору напрямку освіти потрібно підійти серйозно. Тай чи взагалі доцільно вважати гроші витрачені на навчання інвестицією, особисто я доки не ознайомилась з терміном " інвестиція в людський капітал" не вважала оплату навчання інвестицією, а що ви думаєте стосовно цього?
 

arthuranenko

Любопытный
Пользователь
Регистрация
1/5/15
Сообщения
35
Симпатии
2
#2
Я считаю, что инвестиции в себя нужно делать, это просто необходимо. Но они имеют смысл только когда Вы сами этого хотите, а не ради того, чтобы было. Если у Вас будет желание, некая заинтересованность в изучении чего либо, тогда и будет результат.
 

Vinnitsa81

Прописан на форуме
Пользователь
Регистрация
2/5/15
Сообщения
70
Симпатии
27
Возраст
36
#3
Я вважаю в нас зараз занадто багато вищих навчальних закладів, що не дають жодних перспектив після отримання освіти, а це марні інвестиції. В розвинутих країнах інвестиції в "людський капітал" це одні із перших і найважливіших інвестицій.
 

kvovtsik

Прописан на форуме
Пользователь
Регистрация
24/8/14
Сообщения
115
Симпатии
16
Возраст
39
#4
Я считаю, что самое трудное в данном вопросе это определиться в какое русло направиться . Если вы собираетесь изучать, то что вам интересно , до думаю такие инвестиции принесут прибыль, а если вы станете заниматься изучением чего либо просто потому, что это популярно или модно - толу не будет.
 

Каролина

Любопытный
Пользователь
Регистрация
14/5/16
Сообщения
41
Симпатии
7
Возраст
27
#5
Мне кажется, что во все времена инвестиции в себя были и будут выгодными, потому что человек, имея хорошее образование и высокую квалификацию, способен претендовать на достаточно хорошую зарплату, а это означает, что подобные инвестиции способны приносить доход.
 

mariannas

Прохожий
Пользователь
Регистрация
4/7/16
Сообщения
4
Симпатии
0
Возраст
29
#6
сколько реально в год получать??[DOUBLEPOST=1467633371][/DOUBLEPOST]какие налоги сейчас??
 
Вверх