Инвестиции в недвижимость за границей.

  • Автор теми altruist709
  • Дата створення
Статус
Закрита.
A

altruist709

Новичок
Реєстрація
20.07.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
36
Добрый день!
Я бы хотел обсудить такой вид инвестиций, как вклад денег в недвижимость за границей. Чем это может быть выгодно для начинающих инвесторов?
1. Во-первых таким способом можно уменьшить налоговые расходы. Дело в том, что недвижимость за границей не попадает в налоговые декларации в вашей стране. А в некоторых Европейских странах налоги на недвижимость в разы меньше.
2. Недвижимость сама по себе очень ценная и прибыльная в торговле. Как вы могли заметить цены на недвижимость растут с каждым днём
3. В случае каких либо проблем в своей стране вы легко сможете сменить место проживания.
 
В купівлі житла за кордоном значну роль відіграє країна,яку Ви обрали. Минулого літа одна з газет опублікувала перелік країн які хочуть і не хочуть бачити своїми сусідами українців. Отже,добре ставляться до українців жителі Чехії, Болгарії, Угорщини, Польщі, Греції, Кіпру, Куби,Мальти, Індонезії, Голландії. А негативне ставлення присутнє в Італії, Франції, Іспанії, Німеччині, Австрії, Великобританії,США, Фінляндії, Швейцарії та Норвегії. Складається враження , що розвинуті країни не раді емігрантам. А яку країну ви обрали б для купівлі житла . І що вважаєте вигиднішим здавати в оренду чи перепродати квартиру в новобудові.
 
Якщо колись ви захочете придбати житло за кордоном, то зверніть свою увагу на Болгарію. Болгарія це краіна на Балканському півострові, яка має прекрасний м'який клімат, красиві гори, чисте море, виноградники, просторі пляжі та курортну зону на 378км. З 2007 року Болгарія входить до складу ЄС. Так чому б не придбати нерухомість у краіні з таким потенціалом. Та й вибір є немалий, південне узбережжя Чорного моря Болгаріі,нерухо ість на гірськолижних курортах, квартири, будинки та вілли в прекрасних містах краіни і комерційна нерухомість. Отже Болгарія пропонує широкий вибір нерухомості, зростаючі ціни, а від вас тільки бажання та інвестиціі.
 
Перед тим, як купляти нерухомість за кордоном потрібно вибрати краіну. При виборі відразу плануйте, що ви будете робити, здавати в оренду, перепродувати, чи просто хочете вигідно вкласти долари чи євро і іздити в відпустку на власну віллу. Також оприділіться що вам більше підходить вторинний ринок, новобудова стандартного плану чи можливо хочете будинок по індивідуальному проекту. Непоганим варіантом є купівля нерухомості з історією, потім на аукціоні можна вигідно продати житло , яке колись належало знаменитому актору, письменнику, спортсмену. Якщо ви вибрали новобудову тоді зв'язуйтесь з фірмою забудовником, якщо це вторинний ринок не ризикуйте самотужки, знайдіть консультанта. Хоча при купівлі будь-якого житла краще знайти консультанта,який працює у вибраній вами краіні. Кожна краіна має своі правила і закони, тому краще заплатити всередньому 2-3% від вартості покупки, ніж самому розбиратись у всіх тонкощах. Ще добавлю, що для оплати нерухомості часто потрібно відкрити рахунок в банку,а згідно украінського законодавства для цього потрібен спеціальний дозвіл. Можна звичайно ризикнути і вести гроші самому, в сумці, але одна людина може вивезти не більше 10000 євро, так що купляти будинок политите всією сім'єю, і чим вас більше тим краще. Вдалих вам інвестицій!
 
За границей можно брать себе недвижимость смело, но и тут важно посмотреть что это за страна. Например, сейчас можно брать квартиры в Черногории, там спокойно, красивая природа, чистый воздух и постоянно туда ездят туристы. Поэтому можно взять квартиру там и начинать её сдавать, а когда не будет желающих снять квартиру, можно и самостоятельно туда ездить на отдых. В странах западной Европы квартиры дороговаты, как например в Великобритании, Германии, Франции, инвестиции в недвижимость этих стран больше подойдут очень обеспеченным людям.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху