Як безкоштовно створити свій блог

  • Автор теми Никита
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
612
Репутація
63
Вік
42
Автономний блог, на платформі, наприклад WordPress, дає величезні переваги для заробітку і розвитку блога, якщо Ви ставитеся до блогінгу серйозно. Однак, якщо Ви хочете створити блог безкоштовно, і просто вести онлайн-щоденник для своєї розваги або записувати найголовніші подія свого дня, то в Інтернеті величезна кількість сервісів, які зможуть допомогти Вам створити блог безкоштовно.


Я представлю тут список найбільш якісних і популярних платформ, які швидко і зручно дадуть Вам можливість вести свій блог безкоштовно, тобто без зайвих витрат на окремий домен, хостинг і установки автономного блогу.

Зауважу, що встановлення безкоштовного блогу зазвичай займає від 1 до 5 хвилин. Тому стати блогером можна буквально за 5 хвилин.
LiveJournal.com


Найвідоміший і "досвідчений" сервіс онлайн-щоденників - ЖЖ (Живий Журнал). В новинах можна часто зустріти новини про атаку хакерів на цю платформу. Чи це не ознака понад популярності? Незважаючи на те, що сервіс дуже старий, у нього щорічний приріст у користувачів.

Blogger


Blogger - продукт від Гугла, дуже зручний, і має величезну кількість опцій і інтегрованих сервісів від Гугла. Тут Ви можете прочитати як перенести всі записи з Blogger на WordPress. Якщо Ви - фанат Гугла, то це Ваш вибір.

Mail.Ru


Блоги Mail.Ru - зручна платформа, особливо для тих, хто постійно зависає в МойМір або інших сервісах Mail.Ru. На Mail.Ru наприклад, ведуть блоги знаменитості - Тіна Канделакі, Вадим Галигін і Тимур Родрігез.

Tumblr


Tumblr - дуже популярна платформа, особливо в США, швидко набирає шанувальників і користувачів. Зручна і стильна. Платформа підійде для стильних і сучасних в останніх світових тенденціях людей. До речі, за кількістю приросту користувачів на безкоштовному хостингу обігнала WordPress.

Blog.Ru


Слоган сайту “Твій блог на blog.ru. Логічно?". Пропоную Вам перевірити, логічно чи ні. З функціоналу нічого видатного я там не знайшов. Однак, якщо Вам подобається мати БЛОГ на BLOG.RU, то можете спробувати)

Liveinternet


Liveinternet - дуже відомий сервіс завдяки новинам, статистики та веб-щоденників. Близько 3 мільйонів людей завели свій щоденник за допомогою цього сервісу.

Facebook і Вконтакте


Вконтакте і Фейсбуці можна вести блог??? Цей варіант для ледачих користувачів, які не хочуть виходити з Вконтакте або Facebook. Ви можете писати Замітки або Notes, і вважати це блогом, оскільки ці записи можуть бачити всі користувачі соціальних мереж. Або вести онлайн-щоденник прямо на стіні. Нагадаю, що кожна сторінка Вконтакте має свою RSS-стрічку, багато сторінок з Вконтакте беруть участь у рейтингу Яндекс. Блоги.

Якщо ж Ви хочете створити автономний серйозний блог, то Вам слід прочитати статтю про створення автономного блогу. Впевнений, що для початку зрозуміло, як створити свій блог безкоштовно, потім можна переходити на створення автономного блогу.
 
Останнє редагування модератором:
Лучше сразу создавать блог сразу на WordPress. Так как при создании на CMS, то у вас есть возможность удалить, добавить переделать что-то и т. д. Сервис вам не даст таких возможностей. Хотя есть плюсы и в создании блога на сервисе:
  1. Не нужно следить за работоспособностью блога
  2. Не нужно платить за хостинг и домен
  3. Не переживаешь за место, которого может не хватать под блог
  4. Вас не выгонят за то, что вы превышаете допустимые лимиты использования хостинга.
 
Лучше сразу создавать блог сразу на WordPress.
Тоже придерживаюсь такого мнения, но здесь есть несколько но:
  1. Нужно платить за домен (если это .com, то от 300 грн./год)
  2. Нужно оплачивать хостинг. И это тоже от 200 грн./год
  3. Нужно хоть немного разбираться в системе WordPress.
 
Если человек не хочет разбираться с системой управления контентом, то лучше всего, подойдет вариант создания блога именно на сервисе, на примере LiveJournal. Но у меня, еще никогда не было блога на сервисе.
 
Хмм.. да.. Может создать блог и просто. Но действительно, то, что нужно платит за домен... это не серьезно. Хотелось бы узнать, есть ли сайты для создания блога бесплатно? Мне самой аж стало интересно. Ведь есть же такие сайты, я надеюсь? Кроме WordPress.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху