Створити Блог на WordPress

Тема в разделе 'Общие вопросы', создана пользователем Neron, 28 авг 2014.

1. Neron
    TopicStarter Overlay
    Оффлайн

Neron Прописан на форуме Пользователь

Симпатии:
    20
    Починаємо створювати блог на платформі WordPress.
    Вордпресс (WordPress) - найпопулярніша в світі платформа для створення блогів. Платформа повністю може бути змінено вами на ваш смак.

Нагадаю, що у Вас досі є варіант створення безкоштовного блогу, проте він не дасть Вам переваг в заробітку та розвитку як автономний на Вордпресс.

У багатьох блогерів спочатку виникає питання - як встановити Вордпресс на свій сервер, який хостинг вибрати і так далі.

wordpress.png

Нижче я викладу повний путівник (крок за кроком) по установці Вордпресс і початку роботи вашого блогу.

Зареєструйте доменне ім'я
    Спочатку Вам необхідно купити доменне ім'я. Я використовую для цього сервіс Godaddy або thehost.com.ua (переважно для доменів .com.ua). Вартість домену, в середньому, .com.ua - 80 грн. в рік, .com - 7,49 долара в рік.

Виберіть хостинг і запишіть ваші FTP-дані
    Особисто я використовую хостинг TheHost.com.ua.
    Після завершення оплати хостинг Вам прийде електронний лист з темою FTP Account Information.
    Скопіюйте наступне:
    Створіть базу даних MYSQL
    Базу MySQL - Ви можете створити у Вашому акаунті через Cpanel, Plesk або ISP Manager. (залежить від Вашого хостера)
    • Зайдіть в Cpanel Вашого домену (sviyblog.com.ua/cpanel)
    • Знайдіть розділ Preferences та натисніть Change Language
    • Виберіть Set Language to: Ukrainian (російську) і натисніть кнопку Change
    • В головному меню знайдіть розділ Бази даних і клацніть на “Майстер баз даних MySQL
    • Дотримуйтесь зрозумілої покрокової інструкції - введіть назву бази даних, ім'я користувача, пароль і пароль (повторно), натисніть кнопку створити користувача.
    • Натисніть All privileges натисніть на кнопку "Наступний крок"
    • Зачекайте поки хостер завершить створення бази даних MySql
    Завантажте російську (українську) Вордпрес, або базову англійську версію (через Cpanel)
    • Зайдіть на MyWordpress.ru для завантаження останньої російської версії Вордпресс, або WordPress.org - базової англійської
    • Вордпресс має формат архіву .zip, завантажте його на хостинг і розпакуйте файл на хостингу
    rozpakuvaty-ros-wordpress_520x180.jpg
    • Тепер у вас є папка WordPress, зайдіть в неї, виділіть всі файли і перемістіть їх з папки WordPress в кореневий каталог. Скористайтеся функцією "Перемістити у верхньому меню"
    • Знайдіть файл wp-config-sample.php і перейменуйте його в wp-config.php (тобто просто видаліть текст "-sample")
    Відкрийте файл wp-config.php і знайдіть наступний текст:
    Візьміть інформацію з бази даних MySQL, яку ви створили в Cpanel, і замініть на наступне:
    • putyourdbnamehere - замініть назву вашої бази даних MySql.
    • usernamehere - замініть ім'я користувача бази даних MySql.
    • yourpasswordhere - замініть на пароль бази даних MySql.
    • localhost - залиште нічого не змінюючи
    Зайдіть і згенеруйте секретний ключ, він допоможе впоратися з можливими спробами злому бази даних хакерами.
    Замініть кодом наступні рядки
    Збережіть wp-config.php

Завантажити WordPress через FTP
    Вищевикладений пункт Ви можете робити як через Менеджер Файлів через Cpanel, так і через FTP-клієнт.
    • Завантажте FTP-клієнт (наприклад FileZilla)
    • Встановіть FTP-клієнт на своєму комп'ютері і з'єднайтесь з вашим хостинг-аккаунтом через інтерфейс програми FileZilla, використовуючи інформацію FTP-аккаунту.
    • Перемістити всі файли з папки WordPress на ваш сервер.
    • Наприклад, я поклав всі файли в кореневий каталог (sviyblog.com.ua). Погляньте як це має виглядати.
    ftp-wordpress.jpg

Продовжіть установку Вордпресс, ввівши в браузері адресу:
    Код:
    http://www.sviyblog.com.ua/wp-admin/install.php
    Після введення в браузері:
    Код:
    http://www.sviyblog.com.ua/wp-admin/install.php
    ось що має з'явитися на вашому екрані:

ustanovka-wordpress.jpg

Заповніть наступне:
    • Заголовок сайту
    • Ім'я користувача
    • Пароль двічі
    • Ваш e-mail
    • Перевірте, щоб галочка Дозволити пошуковим машинам індексувати сайт була відключена, в іншому випадку, ви дозволяєте пошуковим системам відразу індексувати неготовий блог .
    • Натисніть Встановити WordPress
    На екрані повинен з'явитися текст - Готово! А також дані, які ми ввели під час установки.
    Натисніть Ввійти (Log In).
    Ви побачите сторінку доступу адміністратора.
    Впишіть ім'я і пароль, що тільки що ввели
    Натисніть Ввійти (Log In).

Ви побачите Панель оголошень (Dashboard), де ви отримаєте доступ до змін, оптимізації платформи, встановлення нових плагінів, додавання записів і т.д.

panel-administratora-wordpress.jpg

Ура! Вордпресс встановлений! Введіть в браузері своє доменне ім'я і перевірте.

Вам прийде лист на електронну адресу з заголовком Новий Блог (New Blog), в якому знаходиться вся важлива адміністраторська інформація.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)