Як безкоштовно створити свій блог

  • Автор темы Никита
  • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Регистрация
19.05.2014
Сообщения
586
Реакции
63
Возраст
40
Автономний блог, на платформі, наприклад WordPress, дає величезні переваги для заробітку і розвитку блога, якщо Ви ставитеся до блогінгу серйозно. Однак, якщо Ви хочете створити блог безкоштовно, і просто вести онлайн-щоденник для своєї розваги або записувати найголовніші подія свого дня, то в Інтернеті величезна кількість сервісів, які зможуть допомогти Вам створити блог безкоштовно.

blog-bezkoshtovno.jpg

Я представлю тут список найбільш якісних і популярних платформ, які швидко і зручно дадуть Вам можливість вести свій блог безкоштовно, тобто без зайвих витрат на окремий домен, хостинг і установки автономного блогу.

Зауважу, що встановлення безкоштовного блогу зазвичай займає від 1 до 5 хвилин. Тому стати блогером можна буквально за 5 хвилин.
LiveJournal.com
livejournal.jpg


Найвідоміший і "досвідчений" сервіс онлайн-щоденників - ЖЖ (Живий Журнал). В новинах можна часто зустріти новини про атаку хакерів на цю платформу. Чи це не ознака понад популярності? Незважаючи на те, що сервіс дуже старий, у нього щорічний приріст у користувачів.

Blogger
blogger.jpg


Blogger - продукт від Гугла, дуже зручний, і має величезну кількість опцій і інтегрованих сервісів від Гугла. Тут Ви можете прочитати як перенести всі записи з Blogger на WordPress. Якщо Ви - фанат Гугла, то це Ваш вибір.

Mail.Ru
blogy-mail-ru.jpg


Блоги Mail.Ru - зручна платформа, особливо для тих, хто постійно зависає в МойМір або інших сервісах Mail.Ru. На Mail.Ru наприклад, ведуть блоги знаменитості - Тіна Канделакі, Вадим Галигін і Тимур Родрігез.

Tumblr
tumblr.jpg


Tumblr - дуже популярна платформа, особливо в США, швидко набирає шанувальників і користувачів. Зручна і стильна. Платформа підійде для стильних і сучасних в останніх світових тенденціях людей. До речі, за кількістю приросту користувачів на безкоштовному хостингу обігнала WordPress.

Blog.Ru
blog-ru.jpg


Слоган сайту “Твій блог на blog.ru. Логічно?". Пропоную Вам перевірити, логічно чи ні. З функціоналу нічого видатного я там не знайшов. Однак, якщо Вам подобається мати БЛОГ на BLOG.RU, то можете спробувати)

Liveinternet
liveinternet.jpg


Liveinternet - дуже відомий сервіс завдяки новинам, статистики та веб-щоденників. Близько 3 мільйонів людей завели свій щоденник за допомогою цього сервісу.

Facebook і Вконтакте
vk-facebook.jpg


Вконтакте і Фейсбуці можна вести блог??? Цей варіант для ледачих користувачів, які не хочуть виходити з Вконтакте або Facebook. Ви можете писати Замітки або Notes, і вважати це блогом, оскільки ці записи можуть бачити всі користувачі соціальних мереж. Або вести онлайн-щоденник прямо на стіні. Нагадаю, що кожна сторінка Вконтакте має свою RSS-стрічку, багато сторінок з Вконтакте беруть участь у рейтингу Яндекс. Блоги.

Якщо ж Ви хочете створити автономний серйозний блог, то Вам слід прочитати статтю про створення автономного блогу. Впевнений, що для початку зрозуміло, як створити свій блог безкоштовно, потім можна переходити на створення автономного блогу.
 
Последнее редактирование модератором:
drakon

drakon

Академик
Пользователи
Регистрация
02.12.2014
Сообщения
88
Реакции
6
Возраст
26
Лучше сразу создавать блог сразу на WordPress. Так как при создании на CMS, то у вас есть возможность удалить, добавить переделать что-то и т. д. Сервис вам не даст таких возможностей. Хотя есть плюсы и в создании блога на сервисе:
  1. Не нужно следить за работоспособностью блога
  2. Не нужно платить за хостинг и домен
  3. Не переживаешь за место, которого может не хватать под блог
  4. Вас не выгонят за то, что вы превышаете допустимые лимиты использования хостинга.
 
Neron

Neron

Академик
Пользователи
Регистрация
12.04.2014
Сообщения
277
Реакции
20
Возраст
30
Лучше сразу создавать блог сразу на WordPress.
Тоже придерживаюсь такого мнения, но здесь есть несколько но:
  1. Нужно платить за домен (если это .com, то от 300 грн./год)
  2. Нужно оплачивать хостинг. И это тоже от 200 грн./год
  3. Нужно хоть немного разбираться в системе WordPress.
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 484
Реакции
202
Возраст
32
Если человек не хочет разбираться с системой управления контентом, то лучше всего, подойдет вариант создания блога именно на сервисе, на примере LiveJournal. Но у меня, еще никогда не было блога на сервисе.
 
U

Utopia17

Академик
Пользователи
Регистрация
03.01.2017
Сообщения
47
Реакции
12
Возраст
24
Хмм.. да.. Может создать блог и просто. Но действительно, то, что нужно платит за домен... это не серьезно. Хотелось бы узнать, есть ли сайты для создания блога бесплатно? Мне самой аж стало интересно. Ведь есть же такие сайты, я надеюсь? Кроме WordPress.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх