Як додати свою назву сайту в Google?

Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
382
Репутація
24
Вік
32
Як зробити так, щоб у видачі Google відображався не домен сайт, а коротка назва яка мені подобається? Ось так:

 
Щоб ваш сайт відображався в Google з короткою назвою, яка вам подобається, вам знадобиться налаштувати meta title і meta description для вашого сайту а також виконати декілька інших SEO оптимізацій:

  1. Meta Title: Це найважливіший елемент SEO і він по суті є короткою назвою вашого сайту, яка відображається у видачі google. Тому, завжди старайтеся встановити атрактивний і привабливий meta title для вашого сайту. Щоб змінити meta title (naming tag у HTML), потрібно зайти в код сторінки сайту і знайти тег `<title>`. Назва, яку ви вставите в цей тег (приклад: `<title>Ваша назва</title>`), буде відображатися як назва вашого сайту у Google.
  2. Meta Description: Це короткий опис вашого сайту, який також відображається в пошуковій видачі Google. Ваш опис повинен бути унікальний і релевантний до контенту вашого сайту. Тег meta description можна знайти на місці
    Код:
    <meta name="description" content="Тут введіть опис свого сайту">
    У вашому HTML-коді.
  3. Google Search Console: Також важливо користуватися Google Search Console для того, щоб вказати Google про існування вашого сайту. Після налаштування meta title і meta description, вам потрібно буде 'подати' ваш сайт в Google через Google Search Console. Це допоможе Google 'індексувати' ваш сайт і відобразити його у видачі пошуку з новим meta title і meta description.
Зазначте, що на відображення змін в пошуковій видачі Google може знадобитися деякий час.
Окрім вищезазначеного, аналізуйте пошукові запити ваших потенційних відвідувачів і формуйте meta title та description, за якими вони зможуть легко знайти ваш сайт в Google.
 
Назад
Зверху