Як оптимізувати картку товару у вашому інтернет-магазині?

Тема в разделе 'SEO (поисковая оптимизация)', создана пользователем WebBiz, 1 фев 2016.

 1. WebBiz
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Сьогодні прийшла розсилка з одного сервісу прогону по каталогах (знаю-знаю, що прогони уже не діють, але колись я проганяв), ну і в принципі я згідний з тим, що там написано. Тому вирішив поділитися з вами.

  Картка товару - один з найважливіших елементів інтернет-магазину. Правильно оформлена картка впливає не тільки на продажі, але й на позиції в пошуку. Отже, необхідно підійти до її розробки серйозно. Зараз розповімо, що саме варто зробити в першу чергу.

  Процес роботи з карткою товару можна розділити на 3 частини: юзабіліті (зручність для користувачів), наявність комерційних елементів, без яких продаж взагалі неможливі, і оптимізація.

  Сьогодні ми говоримо саме про оптимізацію картки товару. Отже, в рамках оптимізації варто приділити увагу наступним моментам:

  1. Тексти:
  • Унікальність. Звичайно, ніхто не вимагає 100% унікальності від картки (навіть пошукові роботи), зокрема від технічних характеристик. Але підвищити унікальність можна. Використовуйте відгуки, думки експертів, поради щодо застосування і т.д.
  • Оптимізація тексту. Нудота в межах 6-8%, входження кожного ключа (приблизно 3 на кожні 500 символів), ключові слова можна вставляти в прямій словоформі і схиляти. Довжина тексту - залежно від описуваного товару.
  2. Теги:
  • Тег <title>. Вкажіть уточнене головне ключове слово для сторінки з описом марки, кольору або інших характеристик, розмістивши його ближче до початку тега.
  • Тег <h1>. Один на сторінку. Повинен відрізнятися від <title> і містити просувний запит.
  • Атрибут alt тега <img>. Пишіть коротко і чітко, що зображено на картинці. Вставте в опис ключові слова.
  3. Використовуйте ЧПУ для картки товару. Щоб не виникло проблем з індексацією, застосовуйте URL 3-4 рівнів, не більше. І не забувайте, 1 адреса для 1 товару.

  4. Попрацюйте над навігацією. Зробіть «хлібні крихти» і внутрішню перелінковку.

  5. Зробіть мікророзмітку.

  Для оптимізації цього буде достатньо. Головне, в гонитві за цією самою оптимізацією не вбийте юзабіліті.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)