Як створити сайт безкоштовно

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,576
Репутація
213
Вік
34
Якій б мові програмування для створення сайту ви не віддали перевагу, а то й зовсім без неї, каркас всіх сайтів складається завдяки мові розмітки гіпертексту - HTML (XHTML), а на допомогу йому приходить його гаряче улюблений кузен CSS - каскадні таблиці стилів. Так от, як ви і самі вже могли здогадатися, в наш час HTML + CSS - це нероздільне ціле і основа основ, без їх знання створити свій успішний сайт самостійно буде просто майже неможливо.

Другий етап - це досягнення динаміки на вашому сайті. І під динамікою слід розуміти не стрибали туди-сюди картинки, а управління сайтом по засобам роботи скриптів. Приклад статичного сайту: припустимо, ми повністю завершили створення головної сторінки і наповнили її веселими картинками та текстом, і тепер, хочемо створити ще одну сторінку, наприклад, «Як оформити замовлення?». Так от для цього нам доведеться вже в новому файлі заново верстати весь макет сайту. «Хах!», - скажите ви: «адже Я просто скопіюю його з попереднього файлу», - і будете праві. А тепер уявіть ситуацію, коли у нас вже є сотня сторінок і нам захотілося поміняти якусь дрібницю, наприклад, змінився наш номер телефону або логотип, і нам доведеться заходити в сотню файлів і сотню разів змінювати номер телефону, а якщо у нас 2000 сторінок і більше, що зовсім не рідкість... Щоб уникнути цього жаху і були придумані динамічні сайти, де макет міститься в одному файлі, а ми лише змінюємо (підключаємо) сам текст сторінки або що-небудь ще.

Так ось на шляху до створення динамічного сайту, як в кращих традиціях жанру, доріжка розгалужується на 2 шляхи: перший - використання готового движка, по-науковому CMS - системи управління контентом (вмістом); або ж другий - написати свій власний динамічний сайт з чистого аркуша, в цьому нам допоможуть могутні мови програмування (PHP, Python, Perl, Java і тд.). Між іншим, більшість популярних движків написано якраз на PHP, так що, можливо, коли-небудь ви і самі станете співавтором одного з них ;) Так який же вибір зробити? Я вважаю так: якщо є час і бажання, то краще все завжди робити самому з чистого аркуша, але, як правило, часу завжди немає. Виходячи з цього, я дотримуюся такого алгоритму: якщо проект не великий (наприклад, як цей форум), то потрібно робити з уже готових CMS, а якщо це, наприклад, серйозний інтернет-магазин, то можна замовити все з 0?

Третій етап - оптимізація сайту та просування в Інтернеті. Насправді про оптимізацію, як і про веб-безпеку, потрібно думати з самого початку, тому перед тим як кинуться створювати свої власні проекти, я еаполегливо рекомендую дуже докладно вивчити всі аспекти оптимізації та просування сайтів. Велика помилка, що створивши хороший сайт, на цікаву тему, з красивим дизайном, ми отримаємо гідний наших праць розмір аудиторії. Ні і ще раз ні! Без пошукової оптимізації (SEO - Search engine optimization), на жаль, бути нам далеко за межами перших сторінок пошукової видачі.

PS. Якщо в когось виникають конкретні запитання, то не соромтесь - запитуйтесь у цій темі.
 
Процес безкоштовного створення сайту передусім передбачає дві важливі передумови: або користувач є програмістом і володіє відповідними мовами програмуваня і практичними навиками, або користувач віддає перевагу безкоштовним платформам, в яких основна робота в програмуванні сайту уже виконана і лише залишається наповнювати його контеном. Про другий варіант можна навести приклад щодо платформи для створення власних блогів від компанії Google (сервіс Blogger). Звичайно у даному випадку функціональні можливості користувача дещо обмежені, проте для власних потреб цілком достатньо. Те що стосується повнофункціональних сайтів, звичайно потребує уваги від фахівців і в даному випадку залишається або навчатися програмуванню, або замовити за відповідну плату розробку сайту у професіоналів в даній галузі. Хоча на теренах всесвітньої мережі є достатньо інформації (статті, відеоролики тощо) і кожний початківець може навчитися створенню власного сайту, головне мати неабияке бажання досягти власної мети.
 
kondor12, Blogger, ucoz та інші системи, це звісно добре, але і не дуже. Як ви вже сказали, то користувач обмежується, тільки тим, що пропонує система. Ви назвали тільки 2 варіанти (дуже простий і дорогий і не простий). А існує, ще 3 варіант це готові CMS (системи управління контентом). Їх є придостатня кількіть: DLE, opencart, Joomla, xenforo, WordPress та багато інших. До речі, наш форум, також створений на одній із таких систем. Ці системи надають вебмайстру, дуже широкі можливості: налаштування, розробка власного дизайну, дописання власних можулів, переїзд на інший хостинг та багато іншого.
 
WebBiz, я з вами погоджуся, що варіантів є достатньо, однак необхідно мати відповідні знання в даній галузі. Хоча я не є програмістом (правда в далекі 90-і доводилося мати справу з достатньо шаленою і дуже популярною мовою програмування Borland C++, а самою потужною операційкою була Windows 3.11 і серверна Windows NT 4.0) і в даний час не створюю сайти самостійно, просто звернув увагу на плаформу Blogger, як на одну з досить простих платформ для навчання.
 
kondor12, Не потрібні ніякі спеціальні знання, для створення повноцінного сайту у 21 столітті. Вам буде достатньо і 1 дня, для ознайомлення з основами. Навіть, якщо нічого не знаєте, то Вам сюди: http://webbiz.in.ua/forums/obshchie_voprosy/ . На щастя я багато знаю, про створення та просування сайтів, а також можливо і де хто із форумчан, знайомий із дано темою.
 
В один из последних дней мне пришла в голову мысль о создании собственного блога на интересующую меня тематику на одной из популярных платформ (имеются практические навыки начального уровня на платформе blogger, однако в данном случае речь пойдет о собственном блоге с зарегистрированным доменным именем и размещенным на отдельном хостинге). Что касается наполнения самого блога, то вся информация будет личного размышления (покупных постов и статей не предусматривается). Хотелось бы получить несколько ответов на интересующие меня вопросы:

1. Правильно ли я поступаю, решаясь создать свой блог на Wordpress (навыков пока не имеется, однако очень способен к "шустрому" обучению)?
2. Блог будет ориентирован на пользователей из СНГ (доменное имя решил выбрать в зоне ".com")
3. Кого из надежных регистраторов доменов, а также хостинг-провайдеров можете порекомендовать?
4. Поскольку в блоге будет предусмотрено большое количество постов с графическими изображениями (картинки, графики, рисунки и прочее), будет ли это как-то негативно сказываться на качестве самого блога?
5. Вероятно, ежедневный объем созданных статей и постов может достигать 20-50. Стоит ли ежедневно сильно перегружать блог информацией?
P/S Вопросов имеется множество, поэтому буду задавать по мере необходимости.
 
1. Правильно ли я поступаю, решаясь создать свой блог на Wordpress (навыков пока не имеется, однако очень способен к "шустрому" обучению)?
Абсолютно правильно, что выбрали именно WordPress, поскольку WordPress самая популярная CMS в мире, для блогов. Для нее присутствует, огромнейшее количество: плагинов, шаблонов и т. д. Без каких-либо проблем научитесь ею управлять.
2. Блог будет ориентирован на пользователей из СНГ (доменное имя решил выбрать в зоне ".com")
Верное решение. Если домен, тот что я думаю, то решение на 100 % верное.
3. Кого из надежных регистраторов доменов, а также хостинг-провайдеров можете порекомендовать?
Я пользуюсь услугами украинского регистратора (для регистрации доменов). Сайты у меня раньше лежали, на российском хостинге, серверы которого расположены в Германии, очень был доволен. Сейчас на украинском хостинге. Перешел на него в силу собственных, не политических убеждений. Если согласитесь стать рефералом (ничего не теряете + можете рассчитывать на мою поддержку, не только в рамках форума).
4. Поскольку в блоге будет предусмотрено большое количество постов с графическими изображениями (картинки, графики, рисунки и прочее), будет ли это как-то негативно сказываться на качестве самого блога?
Это очень хорошо, картинки могут приносить, дополнительный трафик, но их нужно оптимизировать. Как? Это уже отдельная тема.
5. Вероятно, ежедневный объем созданных статей и постов может достигать 20-50. Стоит ли ежедневно сильно перегружать блог информацией?
Это очень хорошо, но я не уверен в том что вы сможете публиковать все время, такое количество новостей каждый день. Если нет, то лучше публиковать 1-3 статьи каждый день, чем 20, раз в неделю.
 
5. Вероятно, ежедневный объем созданных статей и постов может достигать 20-50.
Статьи в блоге лучше публиковать объемом, от мин. 1500 символов. Если вы будете писать по 20 статей в день, то это все вам очень быстро надоест. Публикуйте каждого дня, по 1-2 статьи, объемом 2000-3000 символов без пробелов. Ну и конечно, хорошенько оптимизируйте статьи под ПС и со временем, буде вам счастье у виде достой посещаемости.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху