Як вибрати хостинг для сайту

 • Автор темы WebBiz
 • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Реакции
202
Возраст
32
Вдалий вибір хостингу дозволяє власнику сайту згадувати про цю послугу один раз на рік або рідше, коли приходить час оплатити рахунок від хостинг-провайдера. Решту часу він витрачає на розвиток свого ресурсу. Але ситуація змінюється, якщо власник не врахував особливостей свого інтернет-ресурсу при виборі хостингу, або обрав хостинг низької якості. Він буде витрачати час на вирішення проблем, пов'язаних з недоступністю сайту, повільного завантаження сторінок і втратою інформації, яка зберігалася на сторінках ресурсу. Про який розвиток сайту може йти мова, якщо користувачі і пошукові системи не завжди можуть потрапити на нього?

Приділіть увагу вибору хостингу до початку роботи інтернет-проекту. Адже проблеми з доступністю і швидкістю завантаження сайту призводять до втрати відвідувачів і клієнтів, заради яких і створюється веб-сторінка.

Хостинг - фізичне розміщення інформації на сервері і організація доступу до неї через Інтернет. Класифікація хостингу здійснюється в залежності від способу надання ресурсів для розміщення даних. Найбільш поширеними є такі види хостингу - віртуальний, VDS хостинг і виділений сервер. Використовуйте цю класифікацію в якості відправної точки для вибору сервера.

Сайт-візитка і блог за інтересами: вибираємо віртуальний хостинг

Віртуальний хостинг (також називається shared-хостинг) передбачає розміщення певної кількості сайтів на одному фізичному сервері. При цьому ресурси сервера (дисковий простір, оперативна пам'ять, процесорна система, канали зв'язку) поділяються між всіма сайтами в однакових пропорціях.

Невисока вартість є одним з основних переваг shared-хостингу. Вибирайте цей вид хостингу, якщо ви бажаєте вести блог або створити сайт-візитку. На що звернути увагу, вибираючи віртуальний хостинг?
 • Оцініть обсяг дискового простору, який буде доступним для вашого сайту. Багато провайдерів пропонують клієнтам кілька тарифних планів, однією з відмінностей яких є доступний об'єм дискового простору. Віддавайте перевагу найдешевшому тарифному плану, якщо ви хочете розмістити в мережі одну html-сторінку з назвою компанії, переліком послуг і номером телефону. Тарифний план з максимальним об'ємом дискового простору знадобиться в тому випадку, якщо ви володієте відвідуваним ресурсом, інформація на якому постійно оновлюється (наприклад, сайт, на якому публікуються огляди нових моделей техніки з фотографіями).
 • Вибирайте тарифний план з необмеженим трафіком. У цьому випадку ви не зіткнетеся з проблемами, якщо відвідуваність вашого сайту несподівано швидко зросте з 10 до 500 «уніків» на добу.
 • Хостинг-провайдер повинен забезпечувати регулярне резервне копіювання даних. Це забезпечить вам збереження інформації у разі виходу жорсткого диска сервера з ладу.
Які недоліки має віртуальний хостинг? Як зазначалося вище, shared-хостинг передбачає поділ фізичних ресурсів сервера між усіма розміщеними сайтами в рівних пропорціях. Теоретично, робота одного з «сусідніх» сайтів може призвести до недоступності всіх ресурсів, розміщених на сервері. Наприклад, це може статися через хакерську атаку на «сусідів», встановлення уразливого або навіть різкого короткострокового зростання відвідуваності одного з сайтів. Ці ризики змушують хостер-провайдера обмежувати можливості власників сайту.

Що робити, якщо ви не хочете ризикувати і миритися з обмеженнями?

Популярний веб-сервіс: вибираємо виділений сервер

Оренда сервера дозволяє власнику сайту користуватися фізичними ресурсами обладнання самостійно. Орендуйте сервер в тому випадку, якщо ваш сайт є вимогливим до ресурсів, але ви не хочете самостійно купувати обладнання і витрачати кошти на його обслуговування. Що слід враховувати, орендуючи сервер?
 • Оцініть характеристики сервера, який ви орендуєте. Зверніть увагу на обсяг дискового простору, оперативну пам'ять і кількість процесорів і ядер в них. Вибір оперативної пам'яті і процесорної системи за принципом «краще більше, ніж менше» виправданий з функціональної точки зору, однак варто платити за «залізо», можливості якого ви будете використовувати лише на 50%? Тому вибирайте орендований фізичний сервер у відповідності з потребами вашого ресурсу.
 • Зверніть увагу на можливість швидкої зміни конфігурації сервера в разі виникнення такої потреби.
 • Орендуйте сервер з можливістю «гарячої» заміни жорстких дисків, що захистить ваш ресурс від зупинки в разі виходу з ладу одного з дисків.
Головним недоліком оренди виділеного сервера є висока вартість даної послуги. Що ж робити, якщо ваш ресурс ще не досяг масштабів Вікіпедії, але вже виріс з «дитячого віку» і став вимогливим до ресурсів?

Для розвиваючих проектів: вибираємо VDS хостинг

Оренда віртуального виділеного сервера (VDS хостинг) дозволить вам використовувати фізичні ресурси для розміщення сайту в точній відповідності з його потребами. Можливість раціонально використовувати фінансові кошти є головною перевагою VDS хостингу перед орендою фізичного виділеного сервера. Відсутність обмежень і ризиків, пов'язаних з «сусідніми» сайтами, вважається основною перевагою VDS хостингу перед віртуальних хостингом.

На що звернути увагу, вибираючи VDS хостинг?
 • Хостинг-провайдер повинен забезпечувати клієнтам такі фізичні ресурси в кількісному вирахуванні, які йому необхідні. Вибирайте обсяг дискового простору і оперативної пам'яті віртуального сервера у відповідності з потребами свого сайту.
 • Зверніть увагу на технологію віртуалізації, яку використовує ваш хостинг-провайдер. Віртуалізація рівня операційної системи зацікавить вас в тому випадку, якщо можливість використання встановленого ПЗ та його швидкодію, а також швидкодія мережі є для вас найбільш важливими характеристиками. Перевагою апаратної віртуалізації є практично необмежена можливість використання різних операційних систем і ПО. Також апаратна віртуалізація дозволяє короткочасно використовувати збільшений об'єм оперативної пам'яті під час пікових навантажень на сервер.
 • Зупиняйтесь на послугах провайдера, який забезпечує цілодобову підтримку клієнтів. Ця рекомендація буде корисною при виборі будь-якого виду хостингу.
Вибирайте послуги VDS-хостингу, що надаються надійним провайдером, якщо ви шукаєте золоту середину між дорогою орендою виділеного сервера та бюджетними рішеннями shared-хостингу.

І нехай ваш сайт ніколи «не лягає»!
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Реакции
202
Возраст
32
Взагалі, якщо ви віддаєте перевагу українським хостинг компаніям, то я рекомендую придивитися до thehost.com.ua (в жодному разі, не прийміть за рекламу) - самі ним користуємося. Досить хороша якість, за дуже привабливою ціною. До цього часу, дуже багато перебрали варіантів, українського хостингу. Але нічого кращого за цей - не знайшлося. Не влаштовувало здебыльшого: ціна, або якість, або і одне і інше.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх