Краудфандінговий інвестиційний проект: сайт Hotibo + Android додаток безкоштовних оголошень Перспективи: прибуток конкурентів тільки на ринку СНД в 2

  • Автор теми hotibo
  • Дата створення
hotibo

hotibo

Новичок
Реєстрація
09.01.2019
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
41
Краудфандінговий інвестиційний проект: сайт Hotibo + Android додаток безкоштовних оголошень

Перспективи: прибуток конкурентів тільки на ринку СНД в 2017 році склав більше ніж $ 200 млн. Доларів
Вартість проекту на поточний момент оцінюється в розмірі 100 тис. USD
Схема роботи для регіоналів - ви робите вивіску в місті і приймаєте безкоштовні і платні оголошення від населення. З усіх платежів користувачів за платне розміщення через сайт буде додано Вам від компанії в розмірі 33% відрахувань.
Схема роботи для інвесторів -в проекті є гаманець - можна поповнити рахунок за допомогою платіжних систем і карт. Вивести гроші в більшому розмірі можна пропорційно зростанню відвідуваності в Google аналітиці трафіку. Інвестору за даними публічної статистики бачить скільки% у нього більше заробітку щодо вкладень. Гроші виводить у міру бажання. Все банально і просто, а лідогенераціі роблять перші інвестори хто вступив в проект. Партнери, хто відгукнувся на вакансію - ваша інвестиція - ваші Ліди, ваші продажі, ваші контакти і участь.
Інвестуючи в інвестиційний проект ви отримуєте 1/100 акцій компанії (це 1 млн акцій вартістю 0,001 USD кожна)
Аналогічна схема винагороди за професійну співпрацю (інвестиції) використовується в провідних технологічних компаніях, наприклад таких як Google

Інвестиційний клуб і фонд.

Участь в клубі передбачає можливість залучити інвестиції в Ваші проекти шляхом голосування учасниками клубу, а саме, якщо Ваш проект збирає кошти від учасників, зацікавлених інвестувати в Ваш проект методом краудфаундінга (рус. Складчина) що дає можливість Вам отримати безоплатний кредит / транш на реалізацію своїх ідей. У разі виконання поставлених цілей Ви отримуєте інші частини виплати (транш ділиться на 4 частини по 25%).

Ми вводимо нововведення - грошові знаки розміщені на гаманці сайту зберігаються в еквіваленті внутрішнього ісчесленіі HTB і в міру зростання вартості проекту можуть бути назад обміняні на зручні користувачеві грошові знаки пропорційно вартості проекту на момент обміну *
Наші інвестори - це користувачі сайту Hotibo, які поповнили гаманець в додатку або на сайті до 01.06.2019
Всього до емісії запропоновано 100 000 000 HTB (монет / акцій).

Ще 110 000 000 монет залишаються у фонді на маркетинг / розвиток проекту / інші організаційні витрати і до емісcіі на даному етапі не пропонуються.
Разом 210 000 000 HTB
1 HTB = 0,001 $
Отже, якщо інвестор поповнив рахунок на 280 UAH (280/28 = 10USD = 0,001 * 1000 000) то отримали на рахунок 10000 HTB (умовно поточний курс 1USD ~ 28UAH)

У будь-який момент інвестор може витратити свої HTB на рекламу на сайті, або ж дочекатися зростання трафіку сайту і виходу ICO і STO і тоді продати їх в 10 або навіть 100 і більше разів дорожче.

Оскільки ми тільки стартували то для прискорення отримання інвестицій розглядаємо можливість для нових клієнтів / інвесторів зробити подарунок в еквіваленті 2 до 1. Дану можливість пропонуємо ввести строком на 3 місяці (щоб обговорювати ці питання - пропонуємо вступити в нашу телеграм групу).

Зараз доступна вакансія менеджера з продажу інвестиційних пакетів і пропонуються хороші оклади + додаткові бонуси.

Ми даємо гарантії повернення інвестицій за допомогою блокчейн смарт-контракту, який відображається в гаманці клієнта. На сьогодні це єдина ефективно працююча технологія задовольняє сучасним інвестиційним стандартам.
Пишіть в телеграм hotiboadv або через форму контактів для контакту з менеджерами
 

Вкладення

  • 2018-11-08_212158.png
    2018-11-08_212158.png
    228.8 КБ · Перегляди: 162
Назад
Зверху