Які небезпеки приховують різні види інвестицій

Тема в разделе 'Инвестиции: Общий форум', создана пользователем Никита, 8 окт 2014.

 1. Никита
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  Никита Профессор Пользователь

  Регистрация:
  19.05.14
  Сообщения:
  510
  Симпатии:
  59
  Пол:
  Мужской
  Рано чи пізно практично кожна людина, що шукає нові шляхи доходу, задається питанням заробітку в мережі інтернет. Так, види інвестицій в інтернеті можуть бути дуже різні - можна вкласти гроші в акції, в HYIP, можна торгувати на фондовому ринку (в тому числі на Форексі).

  Не можна забувати, що фондовий ринок змінюється дуже швидко - інвестора можуть чекати різні шляхи розвитку подій. На жаль, можна не просто не отримати прибуток, але також і втратити те, що вже було вкладено. Плануєте займатися скальпінгом або іншими валютними спекуляціями? Своєчасно задайтеся питанням мінімізації ризиків. Давайте виділимо найбільш привабливі варіанти інвестування.

  17-2014_06.jpg

  Інвестування коштів у фондовий ринок
  Мабуть, інвестування у фондовий ринок - це найбільш відомий і поширений спосіб змусити гроші працювати - але ось самостійне підкорення ринку для новачків, найчастіше, закінчується невдачею. Але при правильному підході ви отримуєте величезний козир в свої руки.
  1. Можливість вибору торгової стратегії
  2. Можливість змінити торговельну стратегію при необхідності
  3. Приймати рішення про припинення або початок торгів
  4. Реінвестування капіталу або його виведення в будь-який час
  5. Абсолютна незалежність і повна свобода дій
  6. Торгувати на фондовому ринку можна і без великого капіталу - наприклад, багато Форекс брокерів пропонують починати від 10 у.о.

  Недоліки інвестування в інтернеті
  Незважаючи на всі плюси самостійної торгівлі на фондовому ринку, мінусів тут з надлишком:
  • Практично 90% трейдерів приходять до збитків і невдач
  • Відсутність потрібних знань, досвіду та вмінь
  • Необхідність тривалого навчання та практичних тренувань
  • Витрати часу (поєднувати успішну діяльність на фондовому ринку з основною сферою зайнятості часто не представляється можливим).
  • Відповідальність за невдалі дії лежить тільки на трейдері
  17-2014_07.jpg

  Бути може, варто інвестувати у фондовий ринок, використовуючи порадники (спеціальні програми)?

  Інвестування 2014 - торгівля за допомогою радника
  Дуже багато початківців трейдерів використовують радники. Непогане рішення, якщо тільки не чекати, що програма зробить все замість вас. Виділимо переваги:
  1. Відсутність психологічного фактора. Ризикувати великими сумами живій людині може бути просто страшно, програма ж підпорядковується тільки торговому алгоритмом.
  2. Правильно налаштований торговий робот може принести відчутний прибуток
  3. Повний контроль - можливість запуску і відключення радника в будь-який час
  4. Виграти час - під час роботи радника не завжди треба його контролювати добу безперервно
  5. Можливість внесення змін в алгоритм торгівлі присутній
  6. Зароблені гроші надходять у розпорядження інвесторів.
  404828.jpg

  Інша сторона медалі
  Прибутковість використовуваної програми ніхто підтвердити не зуміє. Все, знову-таки, залежить від трейдера - наскільки правильно він налаштував торгового робота, грамотно він прорахував можливі осідання і контролює роботу програми, реагуючи на найменші зміни (співвідношення прибутку і збитку). Використовувати програму «навмання» - типова російська рулетка.
  • Хороші радники, як правило, коштують грошей. Але вкладені кошти не факт, що окупляться - гарантувати прибутковість автор не береться.
  • Форс-мажор - не для роботів. Обвал ринку, відключення мережі інтернет або поломка комп'ютера - все це вплине на ваш прибуток, причому негативно
  • Торговий радник - зовсім не всемогутній бог. Якби заробіток при використанні програм був би таким простим, ніхто б вам розробку не продавав би.
  Найкраще інвестування - персональний трейдер?
  Практично кожен з нас знає про ПАММ та використання праці персонального трейдера як не можна краще передає суть роботи довірчого інвестування. Суть надзвичайно проста - у вас є гроші, у трейдера є досвід і можливість примножити ваші кошти. Трейдер торгує вашими коштами, забираючи частину прибутку собі як оплату за працю.

  39b3b7.jpg

  Переваг досить багато
  1. Володіє великим досвідом роботи трейдер - свого роду захист від збитків. Зрозуміло, далеко не 100%-й.
  2. Трейдер може підтвердити свою кваліфікацію і досвід, показавши вам свою фінансову статистику.
  3. Довірче управління обов'язково регулюється тристороннім договором (ви, трейдер і брокер як третя сторона).
  4. Можливість вибрати стратегію торгівлі (при наявності у вас певного досвіду)
  5. Інвестор залишає за собою право повного доступу до рахунку (як власник капіталу) - ви контролюєте свої гроші.

  Інвестування - відгуки, негативні коментарі

  1ee3bf.jpg
  1. Ви ризикуєте своїми грошима - це важливо
  2. Комісія при роботі з персональним трейдером обов'язкова - так ви оплачуєте його працю. Апетити трейдерів різні - від двадцяти до 50 відсотків.
  3. Дрібні суми досвідченим трейдерам не цікаві - довірче управління тільки великим капіталом. Популярна схема розподілу грошей між кількома трейдерам тут, якщо загальна сума не надто велика, не працює.
  4. Агресивний трейдер - це ризик для вашого капіталу. Торгівля з великими ризиками приносить хороші дивіденди, однак імовірність отримання чистого збитку тут дуже велика.
  Трейдери, незважаючи на їх стаж, досягнення, досвід і успішність - це люди. Люди можуть помилятися - навіть найдорожчий і класний керівник цілком може допустити помилку, яка стане фатальною.
 2. Messi779
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Думаю, що кожен з видів заробітку має свої ризики не тільки для новачкiв,але й для досвідчених користувачів інтернету. Перші "прогорають" як за рахунок малої обізнаності в сфері інтернет заробітку так і через бажання мало вкласти, нічого не робити, а заробляти сотні доларів в день, другі втрачають гроші через недостатню оцінку ринку, незалежні від них причини, а часто через власну лінь. Тому треба вчитися, працювати і не боятись ризикнути ( в розумних межах) і знайте, що зазнають певних збитків навіть великі компанії, де працюють сотні людей, то що тоді казати про одну людину.
 3. mp79
  Оффлайн

  mp79 Новичек Пользователь

  Регистрация:
  02.02.15
  Сообщения:
  25
  Симпатии:
  3
  Пол:
  Мужской
  Основная проблема инвестирования через интернет в том, что нет никакой возможности как-то вернуть свои вложенный деньги. Имея дело с любыми проектами в интернет почти никогда не подписывается какой либо договор на бумаге, с печатями и подписью, что очень плохо в случае потом , что то доказать через суд. Поэтому любой банк имеет больше шансов вернуть вам ваш вклад.
 4. zirok
  Оффлайн

  zirok Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  20.02.16
  Сообщения:
  88
  Симпатии:
  18
  Пол:
  Женский
  Завжди слід пам'ятати про те,що поряд з виправданими ризиками, що супроводжують будь- яке вкладення фінансових коштів, інвестування через інтернет пов'язано з ризиками від шахрайських пропозицій подібних традиційним фінансовим пірамідам.
 5. Stanislavl
  Оффлайн

  Stanislavl Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  03.03.16
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Маю певний капітал. Хочу спробувати себе у виді Інвестора.
  Порадьте мені відео уроки та книги пов'язані з інвестуванням які можуть надати мені більш тверді знання. За ось таку rozetka.com.ua/6792044/p6792044 ?, що можете сказати, щось до неї опису немає в магазині...
  Дякую!
 6. WebBiz
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Нічого не можу сказати на рахунок тієї книги, бо сам її не читав, хоча думаю, що прочитаю. А ви, якщо не впевнені в покупці, можете пошукати в Інтернеті її в електронному вигляді і якщо сподобається - купити.
  А так, щоб набрати якийсь досвід і не "наступити на граблі", потрібно дуже багато читати в Інтернеті різні форуми (зокрема і наш) і після якогось часу ви отримаєте необхідні знання.
 7. kvovtsik
  Оффлайн

  kvovtsik Прописан на форуме Пользователь

  Регистрация:
  24.08.14
  Сообщения:
  115
  Симпатии:
  16
  Пол:
  Мужской
  Адрес:
  г. Тернополь
  Инвестирование - это достаточно широкая тема. Существуют тысячи инструментов инвестирования. Также инвестирование может быть консервативным или агресивным. В зависимости от того какую стратегию выбираете вы ищите соответсвующую литературу.
  А для общего развития рекомендую прочитать несколько книг Р. Кийосаки. Мне понравилась книга "Квандрант денежного потока"
  WebBiz нравится это.
 8. Mirami
  Оффлайн

  Mirami Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  17.05.16
  Сообщения:
  40
  Симпатии:
  9
  Пол:
  Женский
  Мне кажется, что если мало ориентируешься в вопросах инвестирования в интернете, то лучше сначала изучить все вопросы по этому направлению, которые могут возникнуть, либо вообще не браться за это дело, так как есть большой риск остаться в итоге ни с чем.
 9. Artem
  Оффлайн

  Artem Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  19.05.16
  Сообщения:
  41
  Симпатии:
  7
  Пол:
  Мужской
  Думаю, что делать инвестиции в интернете опасно, так как можно остаться и без процентов и без своих денег, но в то же время известны случаи, когда люди очень хорошо зарабатывали, вкладывая деньги в интернет-проекты. Так что здесь нужно уметь рисковать.
 10. Нирвана
  Оффлайн

  Нирвана Новичек Пользователь

  Регистрация:
  25.05.16
  Сообщения:
  29
  Симпатии:
  5
  Пол:
  Женский
  Зачастую инвесторы очень рискуют своими деньгами, потому что дело, в которое они вкладывают определенную сумму, может не получится, попросту "прогореть", и тогда инвестор остается ни с чем. Ну а если все получится, то наоборот получит приличный доход.
 11. Vinograd
  Оффлайн

  Vinograd Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  06.05.16
  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  8
  Пол:
  Женский
  кто не рискует - тот не пьет шампанского.)
  если подойти к выбору проекта с умом, то можно нормально так заработать. хотя риск остаться ни с чем всегда имеет место быть.
 12. Федина
  Оффлайн

  Федина Новичек Пользователь

  Регистрация:
  23.05.16
  Сообщения:
  27
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Женский
  А меня вот очень сильно интересует торговля на фондовом рынке, а именно на Форексе. Только на сколько я понимаю, новичкам туда лучше не соваться, тем более, если в этом деле очень мало понимаешь.
 13. WebBiz
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Форекс и фондовый рынок, это 2 разные вещи. Если в двух словах, то форексе торгуют валютой, а на фондовых рынках - акциями. Правда, ещё существует товарный рынок, на котором торгуют: соей, кукурузой и т. д.
 14. Stepan
  Оффлайн

  Stepan Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  10.06.16
  Сообщения:
  32
  Симпатии:
  5
  Пол:
  Мужской
  Мне хотелось бы сказать, что все инвестиции скрывают в себе некий риск и возможность того, что деньги к вам не вернутся, не то что с процентами, а даже сумма вашего вклада. Так что прежде, чем делать инвестиции, нужно хорошенько изучить данную тему.
 15. Mirtu
  Оффлайн

  Mirtu Новичек Пользователь

  Регистрация:
  13.06.16
  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  Думаю, что нужно начинать инвестировать деньги в любые дела, которые могут принести вам доход, только тогда, когда уже есть хоть какие-то знания по этому поводу, хотя бы теоретические. Ведь просто так, с бухты-барахты, можно все потерять.
 16. Vinograd
  Оффлайн

  Vinograd Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  06.05.16
  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  8
  Пол:
  Женский
  И добавлю еще, что инвестировать нужно такую сумму, которую готовы потерять.
 17. Polikarp
  Оффлайн

  Polikarp Новичек Пользователь

  Регистрация:
  16.06.16
  Сообщения:
  28
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  При том условии, что человек собрался инвестировать свои деньги в какое-либо дело, он всегда рискует. Только если дело получится, можно неплохо и даже очень неплохо подзаработать. Ну а риск есть всегда, без этого не бывает инвестирование.
 18. Milena
  Оффлайн

  Milena Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  18.06.16
  Сообщения:
  38
  Симпатии:
  3
  Пол:
  Женский
  Очень полезная статья! Спасибо за нее. Ее полезно почитать тем, кто думает, что инвестировать очень легко и просто и это приносит только доход и при этом ничего не теряет сам инвестор, но, к сожалению, это не так.
 19. Mark
  Оффлайн

  Mark Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  01.07.16
  Сообщения:
  30
  Симпатии:
  5
  Пол:
  Мужской
  Очень хорошо, когда у человека уже есть опыт инвестирования, так как тогда проще со всем этим справляться. Ну а если это впервые, то нужно прислушиваться к советам умных людей.
 20. Mailibul
  Оффлайн

  Mailibul Любопытный Пользователь

  Регистрация:
  05.07.16
  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  5
  Пол:
  Мужской
  Для меня инвестирование - это всегда риск, но иногда он может принести просто нереальную прибыль, поэтому иногда можно рискнуть, если уверен в том, что дело получится.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)