Які небезпеки приховують різні види інвестицій

 • Автор теми Никита
 • Дата створення
Статус
Закрита.
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
612
Репутація
63
Вік
42
Рано чи пізно практично кожна людина, що шукає нові шляхи доходу, задається питанням заробітку в мережі інтернет. Так, види інвестицій в інтернеті можуть бути дуже різні - можна вкласти гроші в акції, в HYIP, можна торгувати на фондовому ринку (в тому числі на Форексі).

Не можна забувати, що фондовий ринок змінюється дуже швидко - інвестора можуть чекати різні шляхи розвитку подій. На жаль, можна не просто не отримати прибуток, але також і втратити те, що вже було вкладено. Плануєте займатися скальпінгом або іншими валютними спекуляціями? Своєчасно задайтеся питанням мінімізації ризиків. Давайте виділимо найбільш привабливі варіанти інвестування.


Інвестування коштів у фондовий ринок
Мабуть, інвестування у фондовий ринок - це найбільш відомий і поширений спосіб змусити гроші працювати - але ось самостійне підкорення ринку для новачків, найчастіше, закінчується невдачею. Але при правильному підході ви отримуєте величезний козир в свої руки.
 1. Можливість вибору торгової стратегії
 2. Можливість змінити торговельну стратегію при необхідності
 3. Приймати рішення про припинення або початок торгів
 4. Реінвестування капіталу або його виведення в будь-який час
 5. Абсолютна незалежність і повна свобода дій
 6. Торгувати на фондовому ринку можна і без великого капіталу - наприклад, багато Форекс брокерів пропонують починати від 10 у.о.

Недоліки інвестування в інтернеті
Незважаючи на всі плюси самостійної торгівлі на фондовому ринку, мінусів тут з надлишком:
 • Практично 90% трейдерів приходять до збитків і невдач
 • Відсутність потрібних знань, досвіду та вмінь
 • Необхідність тривалого навчання та практичних тренувань
 • Витрати часу (поєднувати успішну діяльність на фондовому ринку з основною сферою зайнятості часто не представляється можливим).
 • Відповідальність за невдалі дії лежить тільки на трейдері

Бути може, варто інвестувати у фондовий ринок, використовуючи порадники (спеціальні програми)?

Інвестування 2014 - торгівля за допомогою радника
Дуже багато початківців трейдерів використовують радники. Непогане рішення, якщо тільки не чекати, що програма зробить все замість вас. Виділимо переваги:
 1. Відсутність психологічного фактора. Ризикувати великими сумами живій людині може бути просто страшно, програма ж підпорядковується тільки торговому алгоритмом.
 2. Правильно налаштований торговий робот може принести відчутний прибуток
 3. Повний контроль - можливість запуску і відключення радника в будь-який час
 4. Виграти час - під час роботи радника не завжди треба його контролювати добу безперервно
 5. Можливість внесення змін в алгоритм торгівлі присутній
 6. Зароблені гроші надходять у розпорядження інвесторів.

Інша сторона медалі
Прибутковість використовуваної програми ніхто підтвердити не зуміє. Все, знову-таки, залежить від трейдера - наскільки правильно він налаштував торгового робота, грамотно він прорахував можливі осідання і контролює роботу програми, реагуючи на найменші зміни (співвідношення прибутку і збитку). Використовувати програму «навмання» - типова російська рулетка.
 • Хороші радники, як правило, коштують грошей. Але вкладені кошти не факт, що окупляться - гарантувати прибутковість автор не береться.
 • Форс-мажор - не для роботів. Обвал ринку, відключення мережі інтернет або поломка комп'ютера - все це вплине на ваш прибуток, причому негативно
 • Торговий радник - зовсім не всемогутній бог. Якби заробіток при використанні програм був би таким простим, ніхто б вам розробку не продавав би.
Найкраще інвестування - персональний трейдер?
Практично кожен з нас знає про ПАММ та використання праці персонального трейдера як не можна краще передає суть роботи довірчого інвестування. Суть надзвичайно проста - у вас є гроші, у трейдера є досвід і можливість примножити ваші кошти. Трейдер торгує вашими коштами, забираючи частину прибутку собі як оплату за працю.


Переваг досить багато
 1. Володіє великим досвідом роботи трейдер - свого роду захист від збитків. Зрозуміло, далеко не 100%-й.
 2. Трейдер може підтвердити свою кваліфікацію і досвід, показавши вам свою фінансову статистику.
 3. Довірче управління обов'язково регулюється тристороннім договором (ви, трейдер і брокер як третя сторона).
 4. Можливість вибрати стратегію торгівлі (при наявності у вас певного досвіду)
 5. Інвестор залишає за собою право повного доступу до рахунку (як власник капіталу) - ви контролюєте свої гроші.

Інвестування - відгуки, негативні коментарі

 1. Ви ризикуєте своїми грошима - це важливо
 2. Комісія при роботі з персональним трейдером обов'язкова - так ви оплачуєте його працю. Апетити трейдерів різні - від двадцяти до 50 відсотків.
 3. Дрібні суми досвідченим трейдерам не цікаві - довірче управління тільки великим капіталом. Популярна схема розподілу грошей між кількома трейдерам тут, якщо загальна сума не надто велика, не працює.
 4. Агресивний трейдер - це ризик для вашого капіталу. Торгівля з великими ризиками приносить хороші дивіденди, однак імовірність отримання чистого збитку тут дуже велика.
Трейдери, незважаючи на їх стаж, досягнення, досвід і успішність - це люди. Люди можуть помилятися - навіть найдорожчий і класний керівник цілком може допустити помилку, яка стане фатальною.
 
Думаю, що кожен з видів заробітку має свої ризики не тільки для новачкiв,але й для досвідчених користувачів інтернету. Перші "прогорають" як за рахунок малої обізнаності в сфері інтернет заробітку так і через бажання мало вкласти, нічого не робити, а заробляти сотні доларів в день, другі втрачають гроші через недостатню оцінку ринку, незалежні від них причини, а часто через власну лінь. Тому треба вчитися, працювати і не боятись ризикнути ( в розумних межах) і знайте, що зазнають певних збитків навіть великі компанії, де працюють сотні людей, то що тоді казати про одну людину.
 
Основная проблема инвестирования через интернет в том, что нет никакой возможности как-то вернуть свои вложенный деньги. Имея дело с любыми проектами в интернет почти никогда не подписывается какой либо договор на бумаге, с печатями и подписью, что очень плохо в случае потом , что то доказать через суд. Поэтому любой банк имеет больше шансов вернуть вам ваш вклад.
 
Завжди слід пам'ятати про те,що поряд з виправданими ризиками, що супроводжують будь- яке вкладення фінансових коштів, інвестування через інтернет пов'язано з ризиками від шахрайських пропозицій подібних традиційним фінансовим пірамідам.
 
Маю певний капітал. Хочу спробувати себе у виді Інвестора.
Порадьте мені відео уроки та книги пов'язані з інвестуванням які можуть надати мені більш тверді знання. За ось таку rozetka.com.ua/6792044/p6792044 ?, що можете сказати, щось до неї опису немає в магазині...
Дякую!
 
Маю певний капітал. Хочу спробувати себе у виді Інвестора.
Порадьте мені відео уроки та книги пов'язані з інвестуванням які можуть надати мені більш тверді знання. За ось таку rozetka.com.ua/6792044/p6792044 ?, що можете сказати, щось до неї опису немає в магазині...
Дякую!
Нічого не можу сказати на рахунок тієї книги, бо сам її не читав, хоча думаю, що прочитаю. А ви, якщо не впевнені в покупці, можете пошукати в Інтернеті її в електронному вигляді і якщо сподобається - купити.
А так, щоб набрати якийсь досвід і не "наступити на граблі", потрібно дуже багато читати в Інтернеті різні форуми (зокрема і наш) і після якогось часу ви отримаєте необхідні знання.
 
Инвестирование - это достаточно широкая тема. Существуют тысячи инструментов инвестирования. Также инвестирование может быть консервативным или агресивным. В зависимости от того какую стратегию выбираете вы ищите соответсвующую литературу.
А для общего развития рекомендую прочитать несколько книг Р. Кийосаки. Мне понравилась книга "Квандрант денежного потока"
 
Мне кажется, что если мало ориентируешься в вопросах инвестирования в интернете, то лучше сначала изучить все вопросы по этому направлению, которые могут возникнуть, либо вообще не браться за это дело, так как есть большой риск остаться в итоге ни с чем.
 
Думаю, что делать инвестиции в интернете опасно, так как можно остаться и без процентов и без своих денег, но в то же время известны случаи, когда люди очень хорошо зарабатывали, вкладывая деньги в интернет-проекты. Так что здесь нужно уметь рисковать.
 
Зачастую инвесторы очень рискуют своими деньгами, потому что дело, в которое они вкладывают определенную сумму, может не получится, попросту "прогореть", и тогда инвестор остается ни с чем. Ну а если все получится, то наоборот получит приличный доход.
 
Зачастую инвесторы очень рискуют своими деньгами, потому что дело, в которое они вкладывают определенную сумму, может не получится, попросту "прогореть", и тогда инвестор остается ни с чем. Ну а если все получится, то наоборот получит приличный доход.
кто не рискует - тот не пьет шампанского.)
если подойти к выбору проекта с умом, то можно нормально так заработать. хотя риск остаться ни с чем всегда имеет место быть.
 
А меня вот очень сильно интересует торговля на фондовом рынке, а именно на Форексе. Только на сколько я понимаю, новичкам туда лучше не соваться, тем более, если в этом деле очень мало понимаешь.
 
А меня вот очень сильно интересует торговля на фондовом рынке, а именно на Форексе
Форекс и фондовый рынок, это 2 разные вещи. Если в двух словах, то форексе торгуют валютой, а на фондовых рынках - акциями. Правда, ещё существует товарный рынок, на котором торгуют: соей, кукурузой и т. д.
 
Мне хотелось бы сказать, что все инвестиции скрывают в себе некий риск и возможность того, что деньги к вам не вернутся, не то что с процентами, а даже сумма вашего вклада. Так что прежде, чем делать инвестиции, нужно хорошенько изучить данную тему.
 
Думаю, что нужно начинать инвестировать деньги в любые дела, которые могут принести вам доход, только тогда, когда уже есть хоть какие-то знания по этому поводу, хотя бы теоретические. Ведь просто так, с бухты-барахты, можно все потерять.
 
Мне хотелось бы сказать, что все инвестиции скрывают в себе некий риск и возможность того, что деньги к вам не вернутся, не то что с процентами, а даже сумма вашего вклада. Так что прежде, чем делать инвестиции, нужно хорошенько изучить данную тему.
И добавлю еще, что инвестировать нужно такую сумму, которую готовы потерять.
 
При том условии, что человек собрался инвестировать свои деньги в какое-либо дело, он всегда рискует. Только если дело получится, можно неплохо и даже очень неплохо подзаработать. Ну а риск есть всегда, без этого не бывает инвестирование.
 
Очень полезная статья! Спасибо за нее. Ее полезно почитать тем, кто думает, что инвестировать очень легко и просто и это приносит только доход и при этом ничего не теряет сам инвестор, но, к сожалению, это не так.
 
Очень хорошо, когда у человека уже есть опыт инвестирования, так как тогда проще со всем этим справляться. Ну а если это впервые, то нужно прислушиваться к советам умных людей.
 
Для меня инвестирование - это всегда риск, но иногда он может принести просто нереальную прибыль, поэтому иногда можно рискнуть, если уверен в том, что дело получится.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху