Є питання по відкриттю інтернет магазину

  • Автор теми mellor
  • Дата створення
mellor

mellor

Новичок
Реєстрація
12.10.2014
Повідомлення
9
Репутація
1
Вік
31
Хочу відкрити свій інтернет магазин з продажу комплектуючих до пк + сервіс, бюджет 10к уе, але відразу багато питань:

1) як вийти на постачальників або склади запчастин, електроніки?
2) якщо перекуповувати товар з інших магазинів, на нормальний прибуток можна вийти?
3) що робити якщо покупець зробив дороге замовлення (складання ПК наприклад), я купив запчастини, зібрав, а покупець раптом відмовився від покупки, що робити з таким товаром? (передоплату 100% не хочеться робити, максимум 15%)
4) хочу відкрити магазин в домені UA і читав що потрібно реєструвати Торгову марку, може хтось знає як можна зручно відразу зареєструвати ПП+ТМ щоб не бігати по всяким службам?
5) Якщо у вас є якийсь досвід, може підкажите якусь книжку де можна прочитати слушні поради по цій темі, щоб не наступати на граблі?
 
Досвіду не багато в цій області, розкажу як думаю,але можу помилятися
1) Можеш спробувати вийти на китай, але в Україні я думаю отже цього багато
2) Перекуповуючи в інших магазинів, на нормальний прибуток ти не вийдеш, бо є постачальники цих магазинів, зі своїм прибутком+магазин бере прибуток+ти береш прибуток. У результаті людина може купити дешевше ніж у тебе.
3) З таким товарів робити потрібно продаж. Навіть якщо чоловік відмовився, вистав цілком зібраний комп з якою небудь знижкою... Знову ж таки, таке іноді трапляється, але якщо ти будеш хоча б 15% передоплату брати, то кількість таких випадків зменшиться
4) Так,дійсно торгова марка для домену ua потрібна. Але може тобі є сенс почати з .com .com.ua . Бо відкриття марки теж коштує грошей, а раптом бізнес не піде?Будеш ще потім морочиться з продажем.
5) Конкретно літератури не підкажу... Але дам привід для мозкового шлунка поглодати твою ідею)) подумай сам, а піде воно. Так, бюджет звичайно хороший, але з таким бюджетом не обов'язково рватися в інтернет відразу та ще й з продажу пк. зайди на аукро і подивися там ціни на системники. Просто в цій області дуже велика конкуренція і у тебе я думаю просто немає досвіду, тому можеш вбухати бабки, а на кінець отримаєш купу техніки, яку ще потрібно продати, а не виходить.
Особисто моя порада тобі, займися чим-небудь оффлайн (ніхто ж не каже що без виходу в інтернет надалі) і розвивайся. Ось тут на форумі багато тем, де-то даж писали що користується попитом завжди магазин дитячих речей, якщо розташований в хорошому місці з хорошою прохідністю.
Удачі!!!
 
2) Можна
3) Беріть передоплату 15%, якщо відмовився нічого страшного. повернете товар постачальнику, собі залишите 15%. (Все потрібно вирішувати на рівні постачальників)
4) Вам буде достатньо відкрити домен в зоні com.ua (від цього продажу вгору не підуть. Повірте)
5) Книжки як такої немає, тільки досвід, який отримуєте наступаючи на граблі. А взагалі - цією темою правильно займатися наступним чином:

Ви працюєте в якій-небудь великій компанії на закупівлі техніки, сходитеся з постачальниками - і заробляєте собі знижки. Відповідно, по тихому відкриваєте ІМ і починаєте його трохи розкручувати. тобто що я хочу сказати. Відразу взяти і відкрити ІМ з продажу компів без досвіду, без постачальників, без знижок і тд і тп не зовсім правильно + до всього цього ризики (це не товари по 5 грн в бабці на ринку) зрозумійте. якщо ви попадете з товаром, то попадете на велику суму. Подумайте ще раз
 
3) Беріть передоплату 15%, якщо відмовився нічого страшного. повернете товар постачальнику, собі залишите 15%. (Все потрібно вирішувати на рівні постачальників)
Проблема в тому, що люди не дуже хочуть робити передплату - хочуть все оплачувати при отриманні. Щоб поменше було таких випадків, що не забрали товар, треба якимось чинон перевіряти покупців на "адекватність".
А взагалі, втрати від того, що товар не забирають - закладають у вартість товару.
 
Назад
Зверху