Как выгодно перевести деньги с карты на карту?

  • Автор теми Nadezhda
  • Дата створення
Статус
Закрита.
N

Nadezhda

Новичок
Реєстрація
29.01.2015
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
31
Как перевести деньги с гривневой карты на карту с другой валютой?
Где самая низкая комиссия на такие операции?
Можно ли это сделать, через Интернет-банкинг какого-либо из украинских банков, или нужно иди в отделение?
 
У Приватбанку можна можна переказувати гроші з гривневоі карти на інтернет-карту в доларах, але тільки в еквіеквіваленті 100 доларів в день[DOUBLEPOST=1422575222][/DOUBLEPOST]Таку операцію можна зробити через інтернет-банкінг Приват-24.
 
Забыла сказать, что перевод нужно сделать на карту заграничного банка.
 
Забыла сказать, что перевод нужно сделать на карту заграничного банка.
Мне кажется, что это можно осуществить с помощью SWIFT-перевода. Такую операцию можно произвести в Приват24 но тарифы не очень низкие: 0,5% от суммы + 12 USD по курсу Национального банка. Я думаю, что в других банках, комиссия должна быть на этом же уровне, но это нужно спрашивать.
 
Мне кажется, что это можно осуществить с помощью SWIFT-перевода
Это достаточно дорого. В Приват24 присутствует функция перевода денег, на любую карту мира систем VISA и MasterCard. Правда, не знаю какая там комиссия за эту услугу, но в любом случае должно быть дешевле, чем через SWIFT, хотя я могу ошибаться.
 
У ПриватБанку є 7систем щоб перевести гроші. Privat Money дозволяє перевести гроші в Великобританію, Грузію, Кіпр, Киргизтан, Латвію, Молдову, Португалію, Чехію, Таджикистан, Узбекистан, В'єтнам, Монголію. Переказувати можна тільки долари, євро і рублі. Комісія від 1 % і платежі можна робити через інтернет.Western Union можна робити перекази майже в 200 краін, комісія залежить від краіни, де перейдуть гроші. Здійснити переказ можна як в банку так і через інтернет. MoneyGram можна використовувати майже для всіх краін,але обслуговування можливе тільки через банк або термінал. У ПриватБанку можна зробити переказ "золотая корона''. Гроші можна надсилати до Росіі, Азербайджану, Грузіі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану. Такий переказ можна зробити тільки в банку, комісія залежить від краіни та суми переказу, також є сплата за терміновий переказ. Система переказів Contact обслуговує більше 100 краін. Переказ можна робити в доларах, євро та рублях. Правда при переказі за допомогою Contact є певний ліміт для доларів і євро це 10000 тисяч, а для рублів 350000 тисяч. Переказ робиться в банку, тарифи дізнаєтесь тамже. Юнистрим охоплює більше 90 краін валюта переказу та оплата аналогічна з попередніми. Перекази можна здійснити в банку, терміналі та за допомогою Приват24. Система Coinstar використовує тільки долар та євро, але максимальна сума не більше 5000. Переказ проводиться в банку тарифи дізнаєтесь також в банку.
 
Messi779, Я думаю, что человек знает об системах денежных переводов, но те в которых низкая комиссия не работают в многих странах, а те кто работает то в них комиссия просто зашкаливает, что дешевле будет, через SWIFT перевести. Я раньше с Польши в Украину переводил деньги, через Western Union, так там комиссию 7% загнули. А если речь идет, хотя бы о $1000, то выходит намного дороже, чем через тот же SWIFT.
 
Вариант с системами перевода - нужно сразу отбрасывать так как комиссия в них просто зашкаливает, да и комиссии менее 2% в системе денежных переводов - никогда не встречал. В любом случае, уточните какая комиссия в Привате при прямом переводе на карту заграничного банка. Если выйдет достаточно дорого, то дешевле всего воспользоваться переводом, через SWIFT.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху