Критика ИМ

  • Автор теми Forealing
  • Дата створення
я займаюся цим, тільки товару багато, а оптимізувати його потрібно не шаблонним текстом. Оптимізувати кожну одиницю товару чи категорії?[DOUBLEPOST=1417523277][/DOUBLEPOST]
5. Robots.txt - взагалі відсутній
6. Карти сайту, у форматі xml - не має.
я це все зробив сьогодні залию
 
Відмовтеся від спарсених описів. Краще потихеньку починайте робити самі описи, або найміть копірайтера.
Дану проблему ви до цього часу не вирішили.
4. Не заповнені метатеги: title, description, keywords.
[DOUBLEPOST=1417523345][/DOUBLEPOST]
Оптимізувати кожну одиницю товару чи категорії?
Оптимізовувати потрібно все.
 
я багато читав як це все робити, + я працюю на роботі
 
я багато читав як це все робити, + я працюю на роботі
Я вас розумію, але ви повинні зрозуміти, що без наполегливої роботи над магазином, вам не бачити продаж. Купити, чи створити магазин, це зробити тільки 2-3 % справи, а ось просунути його... В комерційних напрямах дуже серйозні конкуренти з великими бюджетами на просування, тому вам потрібно все робити, для того, щоб хоч якось конкурувати з ними (грошима ви їх не візьмете).
 
пройшло тільки 15 днів коли я зареєстрував сайт в гуглі і яндексі, шансів на перші покупки в мене немає?
Про які продажі можна говорити? Уявіть собі ситуацію: є магазин у центрі великого міста і магазин у глухому селі десь у лісі. Як ви думаєте: в якому магазині будуть більше купляти?
Те саме стосується і вашого магазину. В даний час ваш магазин знаходиться на дуже не привабливих позиція (місцях) у пошуковій видачі - його просто ніхто не зможе знайти. Це те ж саме, що магазин у глухому селі. Вам потрібно робити все для того, щоб якось підняти позиції у ПС.
 
я зроблю все до 19 грудня і попрошу вашої оцінки!
 
О-о-о, я бачу вже навіть логотип поміняли. А чому не прибирете наскрізне посилання із футеру магазину?[DOUBLEPOST=1419239495][/DOUBLEPOST]Та й о це зробити не займе багато часу:
Склейте дзеркала з www і без. Як це зробити написано тут
 
"Еще можно прописать у файле robots.txt (который находится у корне вашего сайта), адрес главного зеркала: Host: webbiz.in.ua Как правило - редиректа хватает."

це потрібно прописати в файлі роботс.тхт Host:econommarket.com.ua? що таке редирект?
 
що таке редирект?
Якщо 1 словом, то це - перенаправлення. Тобто вам потрібно зробити, щоб користувачів які вписали назву сайту з www перенаправляло на сайт без www, або навпаки.
 
Я приємно вражений змінам. Але ви забули зробити ще:
Тобто вам потрібно зробити, щоб користувачів які вписали назву сайту з www перенаправляло на сайт без www, або навпаки.
А так, щоб більше щось сказати, треба більш детально все подивитися.[DOUBLEPOST=1422447650][/DOUBLEPOST]І не мучте ви своїх покупців. Я про те, щоб зробити замовлення, потрібно заповнити 12 полів, що для людей іноді буває доволі складно зробити. Во можете залишити цей варіант замовлення, але було б не погано добавити ще варіант "швидкого замовлення" в якому покупцю потрібно тільки указати ім'я і номер телефону, а всі деталі вияснюєте по телефону.
 
Останнє редагування:
Я добавив в корзину кнопку швидкої покупки, де потрібно заповнити тільки 6 полів[DOUBLEPOST=1422452104][/DOUBLEPOST]
Тобто вам потрібно зробити, щоб користувачів які вписали назву сайту з www перенаправляло на сайт без www, або навпаки.
це в мене зробити не получається. Кидав в робот.тхт і нічого не відбувається, тому і закинув це!
 
Останнє редагування:
Я так зрозумів, що з магазином не склалося, бо вже навіть не відкривається?[DOUBLEPOST=1464609961][/DOUBLEPOST]Більше того, навіть домен вирішили не продовжувати.
 
Всім привіт, давно не писав як у мене справи. Старий магазин закрив, так як мені в ньому все не подобалось і було великою помилкою, що я його купив. На даний момент у мене є магазин на порталі пром.юа leveniatko.com.ua, якому вже пів року.

Модератор: активні посилання заборонено залишати
 
Останнє редагування модератором:
Назад
Зверху