Критика ИМ

• Автор теми Forealing
  • Дата створення
Forealing

Forealing

Прописан на форуме
Пользователи
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
31
я займаюся цим, тільки товару багато, а оптимізувати його потрібно не шаблонним текстом. Оптимізувати кожну одиницю товару чи категорії?[DOUBLEPOST=1417523277][/DOUBLEPOST]
5. Robots.txt - взагалі відсутній
6. Карти сайту, у форматі xml - не має.
я це все зробив сьогодні залию

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
Відмовтеся від спарсених описів. Краще потихеньку починайте робити самі описи, або найміть копірайтера.
Дану проблему ви до цього часу не вирішили.
4. Не заповнені метатеги: title, description, keywords.
[DOUBLEPOST=1417523345][/DOUBLEPOST]
Оптимізувати кожну одиницю товару чи категорії?
Оптимізовувати потрібно все.

Forealing

Forealing

Прописан на форуме
Пользователи
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
31
я багато читав як це все робити, + я працюю на роботі

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
я багато читав як це все робити, + я працюю на роботі
Я вас розумію, але ви повинні зрозуміти, що без наполегливої роботи над магазином, вам не бачити продаж. Купити, чи створити магазин, це зробити тільки 2-3 % справи, а ось просунути його... В комерційних напрямах дуже серйозні конкуренти з великими бюджетами на просування, тому вам потрібно все робити, для того, щоб хоч якось конкурувати з ними (грошима ви їх не візьмете).

Neron

Neron

Академик
Пользователи
Повідомлення
281
Репутація
20
Вік
30
пройшло тільки 15 днів коли я зареєстрував сайт в гуглі і яндексі, шансів на перші покупки в мене немає?
Про які продажі можна говорити? Уявіть собі ситуацію: є магазин у центрі великого міста і магазин у глухому селі десь у лісі. Як ви думаєте: в якому магазині будуть більше купляти?
Те саме стосується і вашого магазину. В даний час ваш магазин знаходиться на дуже не привабливих позиція (місцях) у пошуковій видачі - його просто ніхто не зможе знайти. Це те ж саме, що магазин у глухому селі. Вам потрібно робити все для того, щоб якось підняти позиції у ПС.

Forealing

Forealing

Прописан на форуме
Пользователи
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
31
я зроблю все до 19 грудня і попрошу вашої оцінки!

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
О-о-о, я бачу вже навіть логотип поміняли. А чому не прибирете наскрізне посилання із футеру магазину?[DOUBLEPOST=1419239495][/DOUBLEPOST]Та й о це зробити не займе багато часу:
Склейте дзеркала з www і без. Як це зробити написано тут

Forealing

Forealing

Прописан на форуме
Пользователи
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
31
"Еще можно прописать у файле robots.txt (который находится у корне вашего сайта), адрес главного зеркала: Host: webbiz.in.ua Как правило - редиректа хватает."

це потрібно прописати в файлі роботс.тхт Host:econommarket.com.ua? що таке редирект?

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
що таке редирект?
Якщо 1 словом, то це - перенаправлення. Тобто вам потрібно зробити, щоб користувачів які вписали назву сайту з www перенаправляло на сайт без www, або навпаки.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
Я приємно вражений змінам. Але ви забули зробити ще:
Тобто вам потрібно зробити, щоб користувачів які вписали назву сайту з www перенаправляло на сайт без www, або навпаки.
А так, щоб більше щось сказати, треба більш детально все подивитися.[DOUBLEPOST=1422447650][/DOUBLEPOST]І не мучте ви своїх покупців. Я про те, щоб зробити замовлення, потрібно заповнити 12 полів, що для людей іноді буває доволі складно зробити. Во можете залишити цей варіант замовлення, але було б не погано добавити ще варіант "швидкого замовлення" в якому покупцю потрібно тільки указати ім'я і номер телефону, а всі деталі вияснюєте по телефону.

Останнє редагування:
Forealing

Forealing

Прописан на форуме
Пользователи
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
31
Я добавив в корзину кнопку швидкої покупки, де потрібно заповнити тільки 6 полів[DOUBLEPOST=1422452104][/DOUBLEPOST]
Тобто вам потрібно зробити, щоб користувачів які вписали назву сайту з www перенаправляло на сайт без www, або навпаки.
це в мене зробити не получається. Кидав в робот.тхт і нічого не відбувається, тому і закинув це!

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
Останнє редагування:
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,506
Репутація
205
Вік
32
Я так зрозумів, що з магазином не склалося, бо вже навіть не відкривається?[DOUBLEPOST=1464609961][/DOUBLEPOST]Більше того, навіть домен вирішили не продовжувати.

Forealing

Forealing

Прописан на форуме
Пользователи
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
31
Всім привіт, давно не писав як у мене справи. Старий магазин закрив, так як мені в ньому все не подобалось і було великою помилкою, що я його купив. На даний момент у мене є магазин на порталі пром.юа leveniatko.com.ua, якому вже пів року.

Модератор: активні посилання заборонено залишати

Останнє редагування модератором:
Зверху