Критика ИМ

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Всім привіт! Нещодавно купив інтернет магазин дитячих товарів - econommarket.com.ua, в інтернет бізнесі я новачок тому хочу почути якісь поради для початківця від досвідчених бізнесменів. Також оцініть будь ласка інтернет магазин, напишіть недостатки.

econommarket.com.ua

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
Привіт.
1-ше, що кидається в очі - це те, що магазин ніби україномовний, але опис товару чомусь російською
2. Практично відсутній опис товару + дуже мало картинок + він скопійований у постачальника, що не є добре.
3. Дизайн, якийсь старомодний. В мене складається враження, що на дворі 2005 рік.
4. Не заповнені метатеги: title, description, keywords.
5. Robots.txt - взагалі відсутній
6. Карти сайту, у форматі xml - не має.
7. Не сформовані ЛЧП (людино-читаємі посилання).

І це тільки те, що я побачив за кілька хвилин. А взагалі, якщо ви нічого не будете міняти, то продаж вам не бачити "як власних вух".

Последнее редактирование:

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
дякую за відповідь!
я тільки почав займатися інтернет торгівлею, тому незнаю як правильно описувати товар. Дизайн вибирав самий простіший, щоб було все зрозуміло.
Може будуть якісь поради?

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
Може будуть якісь поради?
1. Трохи вивчити, що таке: внутрішня оптимізація.
2. Виправити по крайній мірі, ті помилки, що я описав (але це не означає, що більше проблем у вашому магазині не має)
3. Можливо поміняти дизайн. Найкращий варіант - резиновий.

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
Резиновий дизайн - це той дизайн, який одинаково гарно виглядє на всіх пристроях (телефонах, планшетах, нетбуках). Хоча до цього. ще дуже далек.[DOUBLEPOST=1416344709][/DOUBLEPOST]І ще 1 скажу вам по секрету: якщо хочете дійсно продавати, то обов'язково в магазин добавте російську мову. Уже давно перевірено, що українською майже нічого не можна знайти в Інтернеті, тому більшість потенційних покупців будуть шукати товар саме російською.

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
дякую за паради, будемо виправляти!

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
І не думайте, що ви купили, чи створили магазин і у вас відразу підуть продажі. Все не так просто, як багатьом начинаючим бізнесменам може здатися. Щоб щось почати продавати, потрібно дуже багато працювати і завжди вдосконалювати свої навички.[DOUBLEPOST=1416345474][/DOUBLEPOST]
дякую за паради, будемо виправляти!
Не має за що. Виникнуть запитання - звертайтесь.[DOUBLEPOST=1416345611][/DOUBLEPOST]Якщо не секрет: за скільки ви його купили?

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
пройшло тільки 15 днів коли я зареєстрував сайт в гуглі і яндексі, шансів на перші покупки в мене немає?

Напишіть ваші враження про ціну товару (висока чи норм)?[DOUBLEPOST=1416345836][/DOUBLEPOST]
Якщо не секрет: за скільки ви його купили?
за 2500 грн

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
пройшло тільки 15 днів коли я зареєстрував сайт в гуглі і яндексі, шансів на перші покупки в мене немає?
Я думаю, що шанси дорівнюють практично нулю. Чому? Тому, що сайт абсолютно не оптимізований і до нього просто не зможе дібратися відвідувач у видачі.[DOUBLEPOST=1416346284][/DOUBLEPOST] Мені нічого сказати. За такі гроші я продавав сайти і магазини, які приносили прибуток. Скажу чесно - він цих грошей не вартний. Не ображайтеся, але "гроші викинуті на вітер". Перш чим купляти такий магазин, потрібно було зайти на спеціалізований форум і запитатися людей, чи вартий цей магазин тих грошей.
З цим магазином - не початий край роботи.[DOUBLEPOST=1416346530][/DOUBLEPOST]Мене дивує, ще 1 річ: чому у вас у назві товару, замість виробника і моделі указаний якийсь незрозумілий код?

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Мене дивує, ще 1 річ: чому у вас у назві товару, замість виробника і моделі указаний якийсь незрозумілий код?
це модель товару, який вказаний у виробника

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
це модель товару, який вказаний у виробника
І як покупець може знайти ваш магазин.
Приклад. Мені сподобався манеж, який кум, купив своїй дитині на ринку. Я його запитуюся: хто виробник, і його модель. З цією інформацією йду в Google шукати даний товар. І як ви думаєте: я куплу у вас, якщо у вас навіть дешевше, чим у ваших конкурентів? Скоріш за все, що - ні. Це тому, що пошукова система навіть не видасть ваш сайт, по даних ключових словах.
Як висновок - потрібно правити назви товарів.

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
постараюся через тиждень виправити ситуацію, і знову закину його на форум на обговорення.

Neron

Прописан на форуме
Пользователь
Симпатии
20
А, що вам винні покупці, що ви їх так мучите? Я про те, що щоб оформити замовлення потрібно кучу полей заповнити. Таке не робиться у 21 столітті. Поставте форму "швидкого замовлення", де покупцеві прийдеться ввести тільки свій номер телефону і ім'я, а ви уже передзвонюєте і уточнюєте інфомацію.
Повірте, після введення такої форми замовлення - конверсія значно підвищується.

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
дякую за пораду!

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
184
Склейте дзеркала з www і без. Як це зробити написано тут
А для чого вам наскрізне індексуєме посилання, на сайт AVTWEB у футері сайту?

Forealing

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Які поради можете дати для оптимізації ІМ

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии