Куди б ви вклали сьогодні гроші

  • Автор теми Іванка
  • Дата створення
Іванка

Іванка

Пользователи
Реєстрація
21.09.2015
Повідомлення
71
Репутація
22
Вік
32
Тема "щоб поговорити". Куди б ви сьогодні вклали гроші? Не важливо скільки, важливо(обов'язково) чесна відповідь.[DOUBLEPOST=1460231857][/DOUBLEPOST]І почну з себе, я б вкладала в нерухомість. А точніше в квартиру у Львові. Тільки от яка б оренда була вигідніше, довготривала чи подобова?
 
Недвижимость это лучший вариант да + сдача в аренду
 
Я думаю, що подобово здавати квартиру буде набагато вигідніше. Але тут є 2 моменти:
  1. Треба себе якось застрахувати від крадіжок та інших недобросовісних дій. Адже за місяць у вас беде жити від кількох людей, до кількох десятків.
  2. Потрібно увесь час розміщувати оголошення і купляти рекламу, щоб квартира не простоювала.
 
Если бы у меня было хотя бы на это дело 5000 USD, то я бы открыл свою небольшую точку с китайскими мелочами + интернет магазин. Нет деньги есть, но я их собирал на квартиру. Но продавал бы только электронику, потому, что именно к этому моя душа тянется. Хотя и понимаю, что 2016 год, мягко говоря, не самый благоприятный для торговли электроникой.
 
я бы кофейню открыла, остальное в проверенный проект под %.
 
Сдавать квартиру во Львове - довольно выгодное дело, тем более, если она размещена в центре, или хотя бы не на окраине потому что в последнее время поток туристов туда просто огромный. Уже все мои друзья побывали в этом чудесном городе и планируют ездить туда не один раз. Ну и в недвижимость вкладывать - самый лучший вариант.
 
А я бы вложил свои деньги, будь они у меня в свободном распоряжении, в раскрутку какой нибудь группы, или телеканала на ютюбе, так как можно получать огромный доход, имея много подписчиков и просмотров. Только еще нужно выбрать тематику видео, чтобы люди оценили и им было интересно.
 
Я бы вложила деньги в какой-нибудь бизнес. Если честно, то мечтаю об уютной кафешке в родном городе. Но не уверенна, что моей мечте дано сбыться, потому что для этого нужно нереально много денег. Но, как говорится, мечтать не вредно.
 
Я бы вложила деньги в какой-нибудь бизнес. Если честно, то мечтаю об уютной кафешке в родном городе. Но не уверенна, что моей мечте дано сбыться, потому что для этого нужно нереально много денег. Но, как говорится, мечтать не вредно.
Моя мрія подібна до Вашої, дуже хочу(можливо в майбутньому так і буде) вкласти гроші в свою невеличку хлібну пекарню. Хліб люди їли завжди і будуть їсти завжди, тому справа безпрограшна.
До того ж дуже вже люблю його пекти, та й вдається досить не погано)
 
вкласти гроші в свою невеличку хлібну пекарню
А чому тільки хліб? А, що на рахунок різного печива? Але знаю точно, що в даний час, навіть пекарні не дуже комфортно себе почувають, через кризу.
 
А чому тільки хліб? А, що на рахунок різного печива? Але знаю точно, що в даний час, навіть пекарні не дуже комфортно себе почувають, через кризу.
Не знаю на рахунок печива, але думаю варто починати з хліба. А на рахунок кризи - то зараз мало хто себе комфортно почуває. Для бізнесу справді скрутні часи зараз настали. Сподіваюсь вони скоро минуть...
 
А я б відкрив свій магазинчик мобільних телефонів, китайських не дуже відомих брендів. Правда в теперішніх українських реаліях - це нереально.
 
А я б відкрив свій магазинчик мобільних телефонів, китайських не дуже відомих брендів. Правда в теперішніх українських реаліях - це нереально.
Щось типу таких?
Якраз хочу собі прикупити щось з таких телефонів. За такий як на фото просять 1300, на алі можна купити за 43$, але чекати треба мінімум два місяці. Тому мабуть переплачу і куплю на місці.
ВІдкривайте поки магазинчик в Інтернеті, а там може ситуація зміниться.
 

Вкладення

  • 574f0112a0c49__2016.05.31_205348.thumb.jpg.37ebc114e27bd366bc64d882737ae03e.jpg
    574f0112a0c49__2016.05.31_205348.thumb.jpg.37ebc114e27bd366bc64d882737ae03e.jpg
    42.1 КБ · Перегляди: 139
Типу таких. Зараз є дуже багато хороших китайських телефонів, які нічим не гірші за хвалені "яблука", але значно дешевше.
За такий як на фото просять 1300, на алі можна купити за 43$, але чекати треба мінімум два місяці.
З чого ви вирішили, що треба чекати скільки часу? Як правило, товар приходить за 15-30 днів. Якщо не знаєте як купляти - можу допомогти.
ВІдкривайте поки магазинчик в Інтернеті, а там може ситуація зміниться.
Вже :cool:
 
Вирішив з того, що чекаю мишку до ноута з березня. Вчора посилив спор з "китайським братом".
Киньте адресу магазину(якщо правилами форуму не заборонено), подивлюсь-прицінюсь.
 
Киньте адресу магазину(якщо правилами форуму не заборонено), подивлюсь-прицінюсь.
Там нічого цікавого: мало товару, на деякі позиції ціни завищені. Там все з Алі.[DOUBLEPOST=1464807835][/DOUBLEPOST]Кинув у приват.[DOUBLEPOST=1464808135][/DOUBLEPOST]
Вирішив з того, що чекаю мишку до ноута з березня. Вчора посилив спор з "китайським братом".
Якщо ви замовляли без трек-номеру, то можливо вона "загубилася" на якійсь пошті. Намагаюся замовляти з трек-номером, який відстежується на сайті "Укрпошти".
 
Останнє редагування:
Якщо ви замовляли без трек-номеру, то можливо вона "загубилася" на якійсь пошті. Намагаюся замовляти з трек-номером, який відстежується на сайті "Укрпошти".
А як дізнатись при замовленні, що товар буде з трек-номером, який відстежується на сайті "Укрпошти"?
 
А як дізнатись при замовленні, що товар буде з трек-номером, який відстежується на сайті "Укрпошти"?
Якщо пише, що висилають, через: China Post, Пошта Нідерландів, Пошта Сингапупу і т. д., то це все йде з треком, який буде відстежуватися "Укрпоштою". Якщо пише: small package, то відправлення йде маленькими пакетами з номером типу: 565454565, який наша пошта не відстежує. Як правило, таким чином відправляють тільки дешеві посилки (1-3 долари).
 
А вот лично я лучше бы прикупила какой-то магазинчик или кафешку, ну и работала бы там всеми силами привлекая клиентов. А с другой стороны вполне возможно, что занялась бы продажами через интернет.
 
Были бы у меня свободные деньги, я бы наверное никуда их не стала вкладывать, перевела бы только в валюту, евро или доллар, так как нынешняя ситуация в стране заставляет намного чаще задумываться о будущем и о том, как жить и на что.
 
Назад
Зверху