Методика заробітку в інтернеті на продажі китайських товарів

  • Автор теми Patriot
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Patriot

Patriot

Пользователи
Реєстрація
22.05.2014
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
36
Кожен з нас хоче бути матеріально незалежним але, на жаль грошей, не завжди вистачає, але ось можливості їх заробити присутні завжди. Йтиметься про методику заробітку в Інтернеті на китайському товарі. Вже давно всім відомо, що китайські товари дуже дешеві і їх у нас дуже багато особливо в Інтернеті. Давайте ж спробуємо зробити з них вигоду. Сама методика досить проста, ось що для цього потрібно.

Знаходимо в мережі китайський Інтернет магазин з безкоштовною доставкою. Це не складе особливих труднощів, оскільки їх дуже багато. Єдине що потрібно це знайти магазин російською мовою або мовою, яка вам зручна. Найголовніше вибрати більш дешевий магазин, що б ваш прибуток був якомога більшим. Реєструємося і прикріплюємо свою банківську карту до платіжної системи, з якою працює цей магазин. Інформацію по закріплення можна знайти в мережі.

Що ж потрібно робити далі. Далі знаходимо в Інтернеті аукціони з продажу товарів і додаємо на аукціони товари з китайського Інтернет магазину зі своєю націнкою. В описі обов'язково додаємо, що товар на замовлення і термін доставки приблизно від трьох до чотирьох тижнів. Це термін доставки товару з Китаю. Потрібно працювати з такими аукціонами, які працюють за передоплатою. Ось і все схема проста, вам платять передоплату з націнкою, ви купуєте товар, в адресі вказуєте адресу вашого покупця, а націнку за товар забираєте собі. Можна пофантазувати і створити свій Інтернет магазин, це я так для роздумів. У висновку хочу сказати, що ця схема дійсно діє. Величезне число користувачів мережі купують таким способом китайський товар. Не лінуйтеся, заробляйте і ви.
 
Очень хороший вариант. Так же делают и с продажей товаров украинского производства и при этом прилично зарабатывают. Так что такая схема работает просто на ура.
 
  1. Мало хто готовий давати гроші наперед.
  2. Якщо людина знайшла вас на якомусь аукціоні в Україні, то думаю, що їй вистачить розуму, щоб почитати інформацію про замовлення в Китаї.
  3. Як ви будете знати, що товар доїхав до покупця цілим і неушкодженим?
  4. Що робити, якщо покупцю прийшов не той товар, або зовсім не робочий?
  5. Що робити, якщо товар подорожав, а покупець проплатив по "старій ціні"?
  6. Що робити, якщо наприклад смартфон за кілька днів перестав працювати?
Мені здається, що з такою системою дуже багато "геморою". Ні, заробити можна, але і ворогів дуже швидко наберете. Краще замовляти за свої гроші на свою адресу, а вже в Україні все перепродавати.
 
Интересная тема, я как раз таким делом занят - хочу создать интернет-магазин по продаже таких товаров.
 
Останнє редагування модератором:
Я новичок в этом деле и сейчас занимаюсь раскруткой своего магазина в Сети. Я нашла хорошую торговую площадку, где зарегистрировала свой магазин пока бесплатно.
 
Останнє редагування модератором:
Классс дуже цікаво досить е поганий варіант.
 
Тема скопирована с других сайтов. В нете полно такой информации.
Автор не предоставил никакой конкретики и не привел примеры.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху