Мобільні оператори

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
На сьогоднішній день в нас є вибір мобільного оператора, а ще порівняно недавно лідером був Киівстар, та й і той не мав хорошого покриття. А сьогодні, коло мобільні оператори вже знають що таке конкурентна боротьба ми щодня бачимо в кожному рекламному блоці, в інтернеті чи просто на вулиці як оператори мобільного зв'язку хочуть зробити зв'язок кращим і недорогим. Одним словом все для тебе і практично безплатно тільки купи сім карту. Щодо мене, то я вже 7 років користуюсь мобільним зв' язком від Life. І скажу що тепер він дійсно майже безплатний і покриття є завжди і будь- де. Інтернет від Life також не дорогий , на телефон з java я замовляла 50 Мб на день за неповних 16 грн. Правда для android цього замало. Дзвінки за кордон мені обходяться також дешево. А якого мобільного оператора обрали ви?
 
Тільки "Київстар" і нічого іншого. Плачу 10 грн. на місяць, за безлімітні дзвінки в мережі, дзвінки на інші мережі 25 коп., безкоштовний Інтернет. Дзвоню за кордон, через Скайп за 2-3 центи/хвилину на мобільні номера.
 
Я выбираю "Киевстар", за их качество связи и покрытие. А покрытие в Киевстара есть везде: в селах, горах, лесу и т. д. А вы знаете, как себя чувствуешь, когда нет связи с миром. Там где МТС и близко не работает (я уже молчу о Life) - c Киевстара можно прекрасно звонить.
 
Ще не була в таких місцях де Life не ловить. Колись дійсно так було, але зараз вони вже виправились.
 
Питання до користувачів Киівстаром. Потрібно часто дзвонити на номери киівстару, підкажіть вигідний тариф, можливо є якісь акціі? Дякую!
 
Тарифи залежать від області в якій ви проживаєте і навіть від конкретного району області. Але потрібно орієнтуватся на плату ві 7 до 20 грн. на місяць за безлімітні дзвінки всередині мережі. На даний момент, діють наступні тарифи: "Вільна мережа", "Вільна країна", "вільний смартфон". Детальніше ознайомитися з даними тарифними планами, ви можете тут: _kyivstar.ua/lv-618/mm/mobile/tariffs/prepaid/smartphone1/ Головне не забудьте вибрати, вашу область і район, тому, що від цього залежить скільки ви будете платити.
 
киевстар - отличная связь!
 
я обрав мтс,а то київстар зараз якась обдираловка. мтс позвонив до любого хвилина 25 коп,київстар сильно зіпсувався
 
У меня и Лайф, и Киевстар. Когда только начинала работать с оператором Лайф все было просто отлично. Бесплатные звонки, минимальная абон плата, дешевый интернет. Понятное дело, что так не должно быть всегда. Но, последние годы Лайф очень резко сделал скачок в своих тарифах, наверно не думая о своих клиентах. Очень разочарована в данном операторе... Деньги со счета сдирают ни за что( А Киевстар у меня просто для входящих... Так как это вообще самый унылый оператор.. про него просто без комментариев!
 
Я сейчас пользуюсь лайфом. Хороший мобильный интернет (3G), 200 минут на другие операторы, безлимит на лайф и 100 смс. Плачу 69 грн в месяц. Пока что жалоб на них нет. Правда был один казус, когда я платила за это все 49 грн. Недавно они написали "простите за ошибку в цифрах, вам придется платить 69 грн". Тогда я дико смеялась
 
У меня киевстар
 
У меня тоже Киевстар)
 
У меня киевстар, но он последнее время задолбал уже рекламой
 
лайф фор лайф
 
Установила себе 4Джи карточку на водафон, работает хорошо, не жалею что являюсь пользователем данной сети
 
за кордон уже никто не звонит, есть мессенджеры) нужно много интернета и минут, идеально подходит лайф)