Мобільні оператори

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
На сьогоднішній день в нас є вибір мобільного оператора, а ще порівняно недавно лідером був Киівстар, та й і той не мав хорошого покриття. А сьогодні, коло мобільні оператори вже знають що таке конкурентна боротьба ми щодня бачимо в кожному рекламному блоці, в інтернеті чи просто на вулиці як оператори мобільного зв'язку хочуть зробити зв'язок кращим і недорогим. Одним словом все для тебе і практично безплатно тільки купи сім карту. Щодо мене, то я вже 7 років користуюсь мобільним зв' язком від Life. І скажу що тепер він дійсно майже безплатний і покриття є завжди і будь- де. Інтернет від Life також не дорогий , на телефон з java я замовляла 50 Мб на день за неповних 16 грн. Правда для android цього замало. Дзвінки за кордон мені обходяться також дешево. А якого мобільного оператора обрали ви?
 
Тільки "Київстар" і нічого іншого. Плачу 10 грн. на місяць, за безлімітні дзвінки в мережі, дзвінки на інші мережі 25 коп., безкоштовний Інтернет. Дзвоню за кордон, через Скайп за 2-3 центи/хвилину на мобільні номера.
 
Я выбираю "Киевстар", за их качество связи и покрытие. А покрытие в Киевстара есть везде: в селах, горах, лесу и т. д. А вы знаете, как себя чувствуешь, когда нет связи с миром. Там где МТС и близко не работает (я уже молчу о Life) - c Киевстара можно прекрасно звонить.
 
Ще не була в таких місцях де Life не ловить. Колись дійсно так було, але зараз вони вже виправились.
 
Питання до користувачів Киівстаром. Потрібно часто дзвонити на номери киівстару, підкажіть вигідний тариф, можливо є якісь акціі? Дякую!
 
Питання до користувачів Киівстаром. Потрібно часто дзвонити на номери киівстару, підкажіть вигідний тариф, можливо є якісь акціі? Дякую!
Тарифи залежать від області в якій ви проживаєте і навіть від конкретного району області. Але потрібно орієнтуватся на плату ві 7 до 20 грн. на місяць за безлімітні дзвінки всередині мережі. На даний момент, діють наступні тарифи: "Вільна мережа", "Вільна країна", "вільний смартфон". Детальніше ознайомитися з даними тарифними планами, ви можете тут: _kyivstar.ua/lv-618/mm/mobile/tariffs/prepaid/smartphone1/ Головне не забудьте вибрати, вашу область і район, тому, що від цього залежить скільки ви будете платити.
 
киевстар - отличная связь!
 
я обрав мтс,а то київстар зараз якась обдираловка. мтс позвонив до любого хвилина 25 коп,київстар сильно зіпсувався
 
У меня и Лайф, и Киевстар. Когда только начинала работать с оператором Лайф все было просто отлично. Бесплатные звонки, минимальная абон плата, дешевый интернет. Понятное дело, что так не должно быть всегда. Но, последние годы Лайф очень резко сделал скачок в своих тарифах, наверно не думая о своих клиентах. Очень разочарована в данном операторе... Деньги со счета сдирают ни за что( А Киевстар у меня просто для входящих... Так как это вообще самый унылый оператор.. про него просто без комментариев!
 
Я сейчас пользуюсь лайфом. Хороший мобильный интернет (3G), 200 минут на другие операторы, безлимит на лайф и 100 смс. Плачу 69 грн в месяц. Пока что жалоб на них нет. Правда был один казус, когда я платила за это все 49 грн. Недавно они написали "простите за ошибку в цифрах, вам придется платить 69 грн". Тогда я дико смеялась
 
У меня киевстар
 
У меня тоже Киевстар)
 
У меня киевстар, но он последнее время задолбал уже рекламой
 
лайф фор лайф:)
 
Установила себе 4Джи карточку на водафон, работает хорошо, не жалею что являюсь пользователем данной сети
 
за кордон уже никто не звонит, есть мессенджеры) нужно много интернета и минут, идеально подходит лайф)
 
Назад
Зверху