Не приходит смс о зачислении денег ПриватБанк

  • Автор теми Saxno
  • Дата створення
Saxno

Saxno

Пользователи
Реєстрація
06.04.2014
Повідомлення
141
Репутація
14
Вік
40
Где-то 1-2 месяца назад, мне пришло сообщение, что с того момента, уведомления о зачислении денег на карту, будут приходить только в приложении приват24 для смартфона у виде push-сообщений. Но это хорошо, когда смартфон подключен к Интернету, а что делать, когда я "в не сети". Также заметил, что даже когда подключаюсь к Интернету, то не всегда приходят эти уведомления. В сообщении банка говорилось, что можно все вернуть как раньше (сообщения с помощью смс-сообщений), в приложении, но вот как это сделать я не знаю. Может кто-то подскажет?
 
  • Like
Реакції: Ipa
Тепер приходять смс тільки при зарахуванні суми від 100 грн. Якщо сума менша, то смс не прийде. Також можна налаштувати інформування в розділі: всі послуги-налаштування-управління комунікаціями.
 
  • Like
Реакції: Ipa
якщо у вас на телефоні є приват 24 то всі зарахування приходять в смс....
 
А в мене смс про нарахування коштів раніше приходила кожен місяць, а тепер не завжди приходить, хоча сумма більше 100грн.Одного місяця може прийти, а іншого ні в чому справа?
 
emili, Цілком можливо, що банк автоматично відключив цю можливість, для економії коштів. Або, якщо у Вас встановлено додаток Приват24, то такі сповіщення приходять прямо в нього.
 
На телефоні не маю додатку заходжу через комп. це також може впливати?
 
emili, Ні! Думаю, що Вам треба зайти в Інтернет банк і включити сповіщення по смс для конкретної карти.
 
Дякую!!!!! Спробую зробити так як ви кажете на наступний місяць побачу чи прийде смс.
 
Тепер смс приходить тільки по транзакціях від 1000 грн. Якщо хочете отримувати смс по будь-яких витратах/прибутках, то прийдеться платити здаєтсья 5 грн./місяць. Якщо користуєтеся Privat24 для мобільних, то можна налаштувати, щоб сповіщення приходили туди (безкоштовно). Але мені найбільше сподобалося, отримувати сповіщення безкоштовно про всі транзакціх у Viber (але для цього потрібно підписатися на їх паблік акаунт).
 
Назад
Зверху