Не приходит смс о зачислении денег ПриватБанк

• Автор темы Saxno
  • Дата начала

Saxno

Прописан на форуме
Пользователь
Симпатии
13
Где-то 1-2 месяца назад, мне пришло сообщение, что с того момента, уведомления о зачислении денег на карту, будут приходить только в приложении приват24 для смартфона у виде push-сообщений. Но это хорошо, когда смартфон подключен к Интернету, а что делать, когда я "в не сети". Также заметил, что даже когда подключаюсь к Интернету, то не всегда приходят эти уведомления. В сообщении банка говорилось, что можно все вернуть как раньше (сообщения с помощью смс-сообщений), в приложении, но вот как это сделать я не знаю. Может кто-то подскажет?

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
Тепер приходять смс тільки при зарахуванні суми від 100 грн. Якщо сума менша, то смс не прийде. Також можна налаштувати інформування в розділі: всі послуги-налаштування-управління комунікаціями.

Ipa

Любопытный
Пользователь
Симпатии
3
якщо у вас на телефоні є приват 24 то всі зарахування приходять в смс....

emili

Любопытный
Пользователь
Симпатии
1
А в мене смс про нарахування коштів раніше приходила кожен місяць, а тепер не завжди приходить, хоча сумма більше 100грн.Одного місяця може прийти, а іншого ні в чому справа?

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
emili, Цілком можливо, що банк автоматично відключив цю можливість, для економії коштів. Або, якщо у Вас встановлено додаток Приват24, то такі сповіщення приходять прямо в нього.

emili

Любопытный
Пользователь
Симпатии
1
На телефоні не маю додатку заходжу через комп. це також може впливати?

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
emili, Ні! Думаю, що Вам треба зайти в Інтернет банк і включити сповіщення по смс для конкретної карти.

emili

Любопытный
Пользователь
Симпатии
1
Дякую!!!!! Спробую зробити так як ви кажете на наступний місяць побачу чи прийде смс.