Обмен WMU на WMR, WMZ

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,576
Репутація
213
Вік
34
Очень часто вижу в Интернете вопросы людей, которые спрашивают: почему такой невыгодный курс при продаже WMU, особенно в кипере. Поясню: в Украине не работает WMU гарант, соответственно вывести и ввести WMU с минимальными потерями - не возможности. Люди стараются не иметь дела с WMU, а только с WMZ и WMR.
Но как быть, если у вас все же на счету есть гривны, а вам нужны рубли, доллары? Кто не знает, тот меняет, через Кипер - это самый худший вариант. Воспользуйтесь мониторингом обменников, там найдете лучшие предложения. Или пользуйтесь биржей _wm.exchanger.ru, для обмена валюты - там курс формируется на основе спроса-предложения.

Вот наглядный пример разницы в курсам в Кипере и на бирже _wm.exchanger.ru
Курс гривны к доллару в Кипере:

17-2013_11.jpg
Курс гривны к доллару на бирже:
17-2013_12.jpg
Как видите, разница огромная. Никогда не меняйте в Кипере и будет вам счастье.
 
Останнє редагування:
Доброго дня, дуже вам вдячний за цю інформацію, я завжди обмінював гроші напряму через кіпер, і навіть не замислювався що через подібні сайти може бути вигідніше, думав наоборот якшо через іпер то саме вигідніше. Завдяки вашому форуму взяв для себе цю корисну інформацію, і тепер буду користуватись лише цим обмінником. Дякую.
 
Коля Мельничук, wm.exchanger обмінник, самої webmoney, але чому в Кіпері використовується не ринковий курс - для мене загадка.
 
Коля Мельничук, wm.exchanger обмінник, самої webmoney, але чому в Кіпері використовується не ринковий курс - для мене загадка.
І я не знаю чому, можливо вони просто хочуть наварити собі комісію ще на обміні тому і там інший курс)
 
Сам на таком погорел разок, потом начал пользоваться другими сервисами обмена
 
Я обмінюю та вивожу кошти через bestchange.ru, там постійно найкраща пропозиція по обміну знаходиться зверху. Вже другий рік працюю з цим сайтом і цілком задоволенний.
 
Я обмінюю та вивожу кошти через bestchange.ru, там постійно найкраща пропозиція по обміну знаходиться зверху. Вже другий рік працюю з цим сайтом і цілком задоволенний.
Ви неможете міняти через цей сайт, оскільки це не обмінник, а моніторинг обмінних пунктів. Тобто, цей сайт показує де вигідніше обміняти ту чи іншу електронну валюту якомога вигідніше для себе (звісно серед тих обмінників, які підключені до цього моніторингу). Але навіть самий вигідний курс в цьому моніторингу, не зрівняється з курсом, який є на офіційній біржі - wm.exchanger.ru.
 
Та я ніколи і не міняв, але виводжу гроші саме через цей ресурс.
 
WMU так, але як що у нас WMZ, то спочатку їх треба перевести і вийде те саме.
Якщо вам потрібні готівкові долари, то можна домовлятися на форумах свого міста про обмін WMZ на долар. В такому випадку всі задоволені, бо не потрібно платити комісію нікому. А то я наскільки знаю, за виведення WMZ через обмінники, мінімальна комісія складає 2 USD.
 
Честно говоря и не задумывался, как можно перевести в другую валюту по более выгодному курсу. Возможно так как суммы у меня небольшие. Но теперь буду иметь введу, что через Кипер лучше не делать конвертирование. Спасибо за информацию.
 
arthuranenko, Тоже раньше таким был. Но как видите, разница может быть ощутимой даже при не больших суммах. Во времена не стабильности Нац. валюты, еще более не выгоден курс может быть.
 
А я, к сожалению, так много времени не знала о том, что обмен возможен и другими способами. И того, что способов этих так много. За полгода потеряла на разнице в курсах приличную сумму денег.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху