Платні опитування в інтернеті

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Я вже деякий час зареєстрована на кількох сайтах з платними опитуваннями. Як такого доходу від них немає, хіба що мобільний поповнити вистачає. При реєстрації місце проживання вказувала чесно, але зараз хочу вказати обласний центр(думаю опитувань стане більше) і стосовно цього маю 2 питання. Чи перевіряють вони дійсне місце перебування і як впливає зміна даних в анкеті на кількість опитувань?
 
Не думаю, що ви зможете серйозно заробити на платних опитуваннях. Оскільки не кожен день компанія проводить опитування і також ви можете не кожен раз підходити по: соціальному статусу, віку і т. д. Відповідно опитувань не буде багато, навіть при тому, що ви вказали обласний центр.
 
Те що опитувань не багато я знаю, мінімальна сума для виводу(це коли я ще не вказувала Львів) назбиралась десь за пів року, але тепер жаль лишати.
 
Смена города, вряд ли увеличит количество опросов. Вы можете не подходить для тех или иных опросов по: полу, социальному статусу и т. д. Я бы не рассчитывал на заработок из опросов.
 
Ну це швидше не заробіток, а підробіток для людей, яким подобається проходити різні опитування чи тести. Та й реєструватись потрібно не на одному опитуванні, в мене реєстраціі більше ніж на двадцяти платних опитуваннях.
 
Я пыталась подзаработать на разных сайтах платный опросов, но у меня ничего вообще не вышло. А ведь обещали "золотые горы".. Суть в том, что да, они платят, но не большую сумму. Плюс сначала они присылают пару опросов, либо же дают их на сайте, а потом — фиг.
 
там копейки платят
 
Да, на этом не заработаешь. разве что телефон пополнить раз в пару месяцев
 
Я думаю що коли зареєструватись на багатьох сайтах, тоді можна отримувати нормальні гроші.
 
Останнє редагування модератором:
Я вже деякий час зареєстрована на кількох сайтах з платними опитуваннями. Як такого доходу від них немає, хіба що мобільний поповнити вистачає. При реєстрації місце проживання вказувала чесно, але зараз хочу вказати обласний центр(думаю опитувань стане більше) і стосовно цього маю 2 питання. Чи перевіряють вони дійсне місце перебування і як впливає зміна даних в анкеті на кількість опитувань?
Там в зависимости от заказов компаний в каких городах опрос будет проводить. На Киев если брать то 3-5 на месяц мне приходит воросов. Также если долго принимаешь участие то и чаще будут задания приходить. Первый месяц -два не густо будет.
 
Аудиторию подбирают по гео и возрасту также часто идет о платежеспособности. Это важно. Чем выше постаишь планку тем больше вероятность, что будут к тебе приходить приглашения.
 
Если использовать экспертное мнение то там больше рассчитано на аудиторию с больших городов. Присылают сначала анткеты с отбором аудитории и если вы подходите то далее проходите опрос за который начислят баллы.
 
Назад
Зверху