Платні опитування в інтернеті

Тема в разделе 'Оффтопик', создана пользователем Messi779, 18 фев 2015.

1. Messi779
    TopicStarter Overlay
    Оффлайн

Messi779 Професор Пользователь

Симпатии:
    45
    Я вже деякий час зареєстрована на кількох сайтах з платними опитуваннями. Як такого доходу від них немає, хіба що мобільний поповнити вистачає. При реєстрації місце проживання вказувала чесно, але зараз хочу вказати обласний центр(думаю опитувань стане більше) і стосовно цього маю 2 питання. Чи перевіряють вони дійсне місце перебування і як впливає зміна даних в анкеті на кількість опитувань?
  2. WebBiz
    Оффлайн

WebBiz Вождь Команда форума Администратор

Симпатии:
    177
    Не думаю, що ви зможете серйозно заробити на платних опитуваннях. Оскільки не кожен день компанія проводить опитування і також ви можете не кожен раз підходити по: соціальному статусу, віку і т. д. Відповідно опитувань не буде багато, навіть при тому, що ви вказали обласний центр.
  3. Messi779
    TopicStarter Overlay
    Оффлайн

Симпатии:
    45
    Те що опитувань не багато я знаю, мінімальна сума для виводу(це коли я ще не вказувала Львів) назбиралась десь за пів року, але тепер жаль лишати.
  4. drakon
    Оффлайн

drakon Любопытный Пользователь

Симпатии:
    6
    Смена города, вряд ли увеличит количество опросов. Вы можете не подходить для тех или иных опросов по: полу, социальному статусу и т. д. Я бы не рассчитывал на заработок из опросов.
  5. Messi779
    TopicStarter Overlay
    Оффлайн

Симпатии:
    45
    Ну це швидше не заробіток, а підробіток для людей, яким подобається проходити різні опитування чи тести. Та й реєструватись потрібно не на одному опитуванні, в мене реєстраціі більше ніж на двадцяти платних опитуваннях.
  6. Utopia17
    Оффлайн

Utopia17 Прохожий Пользователь

Симпатии:
    10
    Я пыталась подзаработать на разных сайтах платный опросов, но у меня ничего вообще не вышло. А ведь обещали "золотые горы".. Суть в том, что да, они платят, но не большую сумму. Плюс сначала они присылают пару опросов, либо же дают их на сайте, а потом — фиг.
  7. Бариста
    Оффлайн

Бариста Прохожий Пользователь

Симпатии:
    0
    там копейки платят

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)