ТОП лучших кэшбэк сервисов

Платні опитування в інтернеті

• Автор темы Messi779
  • Дата начала
M

Messi779

Професор
Пользователь
Я вже деякий час зареєстрована на кількох сайтах з платними опитуваннями. Як такого доходу від них немає, хіба що мобільний поповнити вистачає. При реєстрації місце проживання вказувала чесно, але зараз хочу вказати обласний центр(думаю опитувань стане більше) і стосовно цього маю 2 питання. Чи перевіряють вони дійсне місце перебування і як впливає зміна даних в анкеті на кількість опитувань?

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Не думаю, що ви зможете серйозно заробити на платних опитуваннях. Оскільки не кожен день компанія проводить опитування і також ви можете не кожен раз підходити по: соціальному статусу, віку і т. д. Відповідно опитувань не буде багато, навіть при тому, що ви вказали обласний центр.

M

Messi779

Професор
Пользователь
Те що опитувань не багато я знаю, мінімальна сума для виводу(це коли я ще не вказувала Львів) назбиралась десь за пів року, але тепер жаль лишати.

drakon

drakon

Любопытный
Пользователь
Смена города, вряд ли увеличит количество опросов. Вы можете не подходить для тех или иных опросов по: полу, социальному статусу и т. д. Я бы не рассчитывал на заработок из опросов.

M

Messi779

Професор
Пользователь
Ну це швидше не заробіток, а підробіток для людей, яким подобається проходити різні опитування чи тести. Та й реєструватись потрібно не на одному опитуванні, в мене реєстраціі більше ніж на двадцяти платних опитуваннях.

U

Utopia17

Прохожий
Пользователь
Я пыталась подзаработать на разных сайтах платный опросов, но у меня ничего вообще не вышло. А ведь обещали "золотые горы".. Суть в том, что да, они платят, но не большую сумму. Плюс сначала они присылают пару опросов, либо же дают их на сайте, а потом — фиг.

Бариста

Бариста

Прохожий
Пользователь
там копейки платят

Игнат

Игнат

Прохожий
Пользователь
Да, на этом не заработаешь. разве что телефон пополнить раз в пару месяцев

ТОП кэшбэк
Верх