Поясніть мені чітко як на Forex взагалі можна щось заробити?

  • Автор теми АлександрХМ
  • Дата створення
Статус
Закрита.
АлександрХМ

АлександрХМ

Новичок
Реєстрація
19.11.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
40
Я ось багато чого читав але зрозуміти не можу.
Продавати на форексі валюту? Як її продавати якщо це всього лише біржа на якій угоди оформляються але ні як не торговельна площадка і не дошка безкоштовних оголошень.

От є Приватбанк у якого 150 міл. грн активу і він купує валюту в Нац/ банку України, йому на біржу форекс йти немає з чим. Нац.банк бере валюту в МВФ а той у свою чергу вже укладає угоди на форекс. Зате є шарашкіна контора у якої не те що активів, а навіть офісу власного немає і виявляється що вона мало того що укладає договори ще якимось чином в Україні знаходить інвесторів у яких грошей більше ніж у Нацбанку і вони готові довірити свої гроші кому - попало... Як таке може бути?

Я вам розповім як за допомогою біржі Forex стати бомжем з статусом безнадійного боржника.
А робиться це дуже легко і просто. Реєструєтеся через онлайн на біржі вам майже надсилають договір який ви підписуєте починаєте торгувати і втрачаєте все.

Насправді ви укладаєте угоду все одно на яку суму але протягом 2-х тижнів ви повинні відправити реальні гроші тому з ким уклали угоду він в свою чергу відразу ж відправляє вам валюту яку ви придбали при чому як ви її відправите - ваші проблеми, а якщо ви цього не зробите заплатите 20 000 $ штраф згідно договору який самі і підписали якщо гроші прийдуть невчасно до 10% від суми неустойки.
Так ось влізли ви на біржу з десятком т $ за них купили допустимо юані ви повинні відразу ж їх відправити тому з ким уклали угоду сплатити з тієї суми 10% мита, вартість міжнародного переказу і молиться що б вони прийшли вчасно в свою чергу ви отримаєте юані з яких знімуть 10% мита і 20% відразу ж втрачаєте + послуги банку.

Реальне колихання курсу долара щодо гривні можна спостерігати на сайті нац банку а якби долар за місяць стрибав по 30% і назад повертався, як це відбувається в іграшці з ботами, це б дало удар по економіці всього світу. Насправді протягом року $ щодо Е може стрибати в межах 2-3% максимум.

На біржі Forex можна добре заробити за умови якщо мати мільярди і бути підключеним до міжнародної валютної системі але як можна там заробляти без нічого або навіть маючи 100 000 $ якщо це рівносильно, що покласти 5 гривень в кишеню і піти в найкрутіший ресторан в Києві?
 
Кажется,что все это бред.я тоже не понимаю как на этом можно заработать с нуля например.разводят чистой воды((((еще и виноватым оставят.
 
В большинстве случаев так и есть, трейдеры, а особенно начинающие, только теряют деньги. Зарабатывают там только опытные люди, которые знают всю эту кухню и постоянно следят за новостями.
 
Навіть не знаю, як в цьому заробити людям, бо валюта зараз дуже нестабільна, треба бути дуже ризиковою людиною, на мій погляд.
 
Конечно, заработать на валютной бирже сложно, но, имея несколько индикаторов, показывающих, когда входить в рынок, на изменении котировок валют, можно вполне неплохо зарабатывать. Конечно, в том случае, если сформировался восходящий, или нисходящий тренд. К сожалению, при боковом движении пары индикаторы не работают, и можно быстро потерять свои деньги.
 
Мне кажется, на Форекс могут заработать те,кто его и создал. Пусть начинающие теряют небольшие суммы денег, зато их много, и прибыль получится очень даже ничего! !!
 
прекрасно можно зарабатывать, было бы желание. Ко всему надо с с умом подходить, многие же хотят легких денег..чтоб раз-два и миллионер))) а так не бывает! самый главный этап -обучение, а новички этого не понимают, думают, если прочли пару страниц умных книг и посмотрели несколько видео уроков, то они уде гуру трейдинга! Обучение и еще раз обучение, потом подкрепить это все практикой.. и если будут первые неудачи (а они будут) - не паниковать и не опускать руки. Для желающих, советую бесплатное обучение (сама проходила)- womanforex.ru/foreks-dlya-novichkov/obuchenie-na-foreks.html
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Назад
Зверху