ТОП лучших кэшбэк сервисов

Поясніть мені чітко як на Forex взагалі можна щось заробити?

• Автор темы АлександрХМ
  • Дата начала
АлександрХМ

АлександрХМ

Прохожий
Пользователь
Я ось багато чого читав але зрозуміти не можу.
Продавати на форексі валюту? Як її продавати якщо це всього лише біржа на якій угоди оформляються але ні як не торговельна площадка і не дошка безкоштовних оголошень.

От є Приватбанк у якого 150 міл. грн активу і він купує валюту в Нац/ банку України, йому на біржу форекс йти немає з чим. Нац.банк бере валюту в МВФ а той у свою чергу вже укладає угоди на форекс. Зате є шарашкіна контора у якої не те що активів, а навіть офісу власного немає і виявляється що вона мало того що укладає договори ще якимось чином в Україні знаходить інвесторів у яких грошей більше ніж у Нацбанку і вони готові довірити свої гроші кому - попало... Як таке може бути?

Я вам розповім як за допомогою біржі Forex стати бомжем з статусом безнадійного боржника.
А робиться це дуже легко і просто. Реєструєтеся через онлайн на біржі вам майже надсилають договір який ви підписуєте починаєте торгувати і втрачаєте все.

Насправді ви укладаєте угоду все одно на яку суму але протягом 2-х тижнів ви повинні відправити реальні гроші тому з ким уклали угоду він в свою чергу відразу ж відправляє вам валюту яку ви придбали при чому як ви її відправите - ваші проблеми, а якщо ви цього не зробите заплатите 20 000 $ штраф згідно договору який самі і підписали якщо гроші прийдуть невчасно до 10% від суми неустойки.
Так ось влізли ви на біржу з десятком т $ за них купили допустимо юані ви повинні відразу ж їх відправити тому з ким уклали угоду сплатити з тієї суми 10% мита, вартість міжнародного переказу і молиться що б вони прийшли вчасно в свою чергу ви отримаєте юані з яких знімуть 10% мита і 20% відразу ж втрачаєте + послуги банку.

Реальне колихання курсу долара щодо гривні можна спостерігати на сайті нац банку а якби долар за місяць стрибав по 30% і назад повертався, як це відбувається в іграшці з ботами, це б дало удар по економіці всього світу. Насправді протягом року $ щодо Е може стрибати в межах 2-3% максимум.

На біржі Forex можна добре заробити за умови якщо мати мільярди і бути підключеним до міжнародної валютної системі але як можна там заробляти без нічого або навіть маючи 100 000 $ якщо це рівносильно, що покласти 5 гривень в кишеню і піти в найкрутіший ресторан в Києві?

J

Jaclynn

Прохожий
Пользователь
Кажется,что все это бред.я тоже не понимаю как на этом можно заработать с нуля например.разводят чистой воды((((еще и виноватым оставят.

I

ivan25

Новичек
Пользователь
В большинстве случаев так и есть, трейдеры, а особенно начинающие, только теряют деньги. Зарабатывают там только опытные люди, которые знают всю эту кухню и постоянно следят за новостями.

ГСмирнова

ГСмирнова

Прохожий
Пользователь
Навіть не знаю, як в цьому заробити людям, бо валюта зараз дуже нестабільна, треба бути дуже ризиковою людиною, на мій погляд.

Goshia

Goshia

Новичек
Пользователь
Конечно, заработать на валютной бирже сложно, но, имея несколько индикаторов, показывающих, когда входить в рынок, на изменении котировок валют, можно вполне неплохо зарабатывать. Конечно, в том случае, если сформировался восходящий, или нисходящий тренд. К сожалению, при боковом движении пары индикаторы не работают, и можно быстро потерять свои деньги.

Z

zirok

Любопытный
Пользователь
Мне кажется, на Форекс могут заработать те,кто его и создал. Пусть начинающие теряют небольшие суммы денег, зато их много, и прибыль получится очень даже ничего! !!

ирина

ирина

Прохожий
Пользователь
прекрасно можно зарабатывать, было бы желание. Ко всему надо с с умом подходить, многие же хотят легких денег..чтоб раз-два и миллионер))) а так не бывает! самый главный этап -обучение, а новички этого не понимают, думают, если прочли пару страниц умных книг и посмотрели несколько видео уроков, то они уде гуру трейдинга! Обучение и еще раз обучение, потом подкрепить это все практикой.. и если будут первые неудачи (а они будут) - не паниковать и не опускать руки. Для желающих, советую бесплатное обучение (сама проходила)- womanforex.ru/foreks-dlya-novichkov/obuchenie-na-foreks.html

Последнее редактирование модератором:
ТОП кэшбэк
Верх