Про зміни в роботі Яндекс.Грошей для анонімних користувачів

  • Автор темы WebBiz
  • Дата начала
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Возраст
30
16 травня наберуть чинності зміни до закону №115-ФЗ і №161-ФЗ. Нові правила стосуються всіх операторів електронних платежів в рунеті. Тут ми детальніше розповімо про те, що зміниться для користувачів Яндекс.Грошей

Тих, хто вже пройшов ідентифікацію в Яндекс.Грошах, зміни не торкнуться. У решти з 16 травня при деяких операціях ми будемо запитувати додаткові дані.

Що залишиться по-старому

Ви зможете:

1. Платити по будь-яких рахунках і квитанціях в Міських платежах.
2. Робити покупки в російських інтернет-магазинах, які приймають Яндекс.Гроші.
3. Поповнювати рахунок будь-якими способами - готівкою (через термінали), з банківської карти або з рахунку в будь-якому банку світу.

Що зміниться

Без введення додаткових даних ви не зможете:
1. Переводити гроші - на інший рахунок в Яндекс.Грошах, на картку Visa або MasterCard, на банківський рахунок фізособи.
2. Отримувати перекази - на свій рахунок з рахунків інших користувачів.
3. Платити - в російських інтернет-магазинах.

Що потрібно зробити

Якщо ваш паспорт під рукою, заповніть кілька полів на нашому сайті прямо зараз. Цього достатньо, щоб зняти майже всі нові обмеження, а ще - збільшити ліміт на разовий платіж до 60 000 рублів.

На жаль, закон дозволяє приймати дані в інтернеті тільки у громадян РФ. Якщо ви з іншої країни, то вам варто пройти нашу звичайну ідентифікацію одним із способів, доступних у вашій країні. Без ідентифікації іноземці зможуть як і раніше отримувати гроші на свій рахунок - але витратити їх вийде тільки в російських магазинах.

Для російських користувачів введення даних на сайті не замінює собою ідентифікацію, а лише дозволяє здійснювати перераховані вище операції, недоступні для анонімних користувачів зі вступом закону в силу. Тому ми як і раніше рекомендуємо проходити звичайну ідентифікацію всім нашим користувачам - в Росії це можна зробити в офісах Яндекс.Грошей або в найближчому офісі «Евросеті». У ідентифікації дійсно багато плюсів: наприклад, вона збільшує ліміти до 100 000 рублів і дозволяє знімати готівку з банківської картки Яндекс.Грошей в банкоматах.

Всі ваші дані будуть захищені законом про банківську таємницю. Ми не передаємо вашу особисту інформацію і не використовуємо її в комерційних цілях.
 
Последнее редактирование:
Neron

Neron

Прописан на форуме
Пользователь
Регистрация
12.04.2014
Сообщения
269
Возраст
28
Не часто користуюся Я. Грошима, але для мене це нововведення - не приємне. Не так давно, навіть банківську карту замовив, яка прив'язана до Яндекс.Грошей, щоб було зручніше користуватися грошима. Для ідентифікації, щоб повною мірою користуватися платіжною системою, витрачати 200-300 грн., просто не бачу сенсу. Прийдеться відмовитися, від цієї платіжки. Повернуся, тільки в тому випаку, якщо буду очікувати зарахування кругленької суми на гаманець.
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Возраст
30
Саме головне, що ідентифікацію потрібно всім користувачам платіжки проходити, а не тільки жителям РФ.
 
Последнее редактирование:
сергей 55

сергей 55

Новичек
Пользователь
Регистрация
25.06.2014
Сообщения
15
Возраст
43
Если брать во внимание поисковик Яндекс , он хорош и понятен.
Если говорить о Яндекс-деньгах, то здесь есть к чему придраться, особенно тем, кто живет за пределами РФ. Многие в период напряженных отношений между странами идут на совсем другие меры,например Альфа-банк разблокировала вывод денег как и Приватбанк после того как Вебмани в Украине восстановила работу, то есть люди не посмотрели на политику и продолжили работать. Яндекс как страус в песок - вместо того,что-бы облегчить работу платежки сузила ее возможности.
К чему это не понятно.
 
Никита

Никита

Профессор
Пользователь
Регистрация
19.05.2014
Сообщения
541
Возраст
38
Яндекс как страус в песок - вместо того,что-бы облегчить работу платежки сузила ее возможности.
К чему это не понятно.
Да к тому это, что они российская компания, а там законы сами знаете какие. Если, они не будут соблюдать российских законов, то их попросту заблокируют. А-а-а, мало не забыл: Яндекс.Деньги, с недавних пор принадлежат "СберБанку".
Пользуйтесь LiqPay и PayPal.
 
сергей 55

сергей 55

Новичек
Пользователь
Регистрация
25.06.2014
Сообщения
15
Возраст
43
Я пользуюсь Ликпей, но Пейпал пока что не выводил, говорят что они некорректно работают со странами СНГ. У меня есть небольшая сумма в Пейпал, но пока что я не привязывал карту , да и не приходилось пока с крупными суммами из-за рубежа работать, в основном Вебмани и Ликпей. Яндекс хотел про запас оформить,хотел даже заказать карту Голд , но не пришлось, потому что ввели новые требования.
 
M

Matis

Любопытный
Пользователь
Регистрация
12.03.2014
Сообщения
41
Возраст
33
Яндекс хотел про запас оформить,хотел даже заказать карту Голд , но не пришлось, потому что ввели новые требования
Если вы часто пользуетесь "Яндекс.Деньгами", то не пожалейте, тех 150 грн. на идентификацию. Зато сможете работать без каких-либо ограничений в будущем.
 
Olia

Olia

Новичек
Пользователь
Регистрация
13.05.2014
Сообщения
29
Возраст
32
говорят что они некорректно работают со странами СНГ
В Украине вообще нет возможности принимать PayPal. :) Хотя, я и не это не важно, так как использую данную платежку, только для оплаты в некоторых заграничных магазинах.
 
Верх