Проблеми з реєстрацією

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45
Ніяк не можу зареєструватись, підкажіть, що зробити або в чому я помилилась. Розкажу докладніше, в реєстраціі всі поля є заповненими, в полі хто порекомендував вписую логін того , чиє посилання знайшла в інтернеті. Після того, як вибираю " реєстрація" пише " неправильно введено в полі " спонсор", самого поля спонсор немає, думаю тут мається на увазі хто запросив. Також пише що неправильний логін, дата народження, при кожній спробі щось інше. Вводжу щоразу однакові дана, а проблеми різні( логін, дата). Пробувала реєструватись на офіційному сайті, а не переходячи по посиланню, така ж історія. Написала в службу підтримки там радять зареєструватись з допомогою іншого браузерра. Пробувала і такий варіант, але безуспішно. Скільки вже реєструвалась таке перший раз, підкажіть що робити.

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
182
На якому це сайті?

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45
На Globus-inter.com

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
182
Може спонсор, уже заблокований у системі.

PS. Сам не можу зареєструватися, бо не маю запрошення.

Messi779

Професор
Пользователь
Симпатии
45
Вчора кума пробувала реєструватись, нічого не вийшло. Чи може бути що на Глобусі блокують реєстраціі, може місто не підходить чи вже багато зареєстрованих.

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
182
Скористуйтесь проксі, або tor-браузером - перевірите, цю теорію. Але я думаю, що все набагато простіше: щось в них не працює, але вони не поспішають вирішувати цю проблему.

Вверх