Проблеми з реєстрацією

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Ніяк не можу зареєструватись, підкажіть, що зробити або в чому я помилилась. Розкажу докладніше, в реєстраціі всі поля є заповненими, в полі хто порекомендував вписую логін того , чиє посилання знайшла в інтернеті. Після того, як вибираю " реєстрація" пише " неправильно введено в полі " спонсор", самого поля спонсор немає, думаю тут мається на увазі хто запросив. Також пише що неправильний логін, дата народження, при кожній спробі щось інше. Вводжу щоразу однакові дана, а проблеми різні( логін, дата). Пробувала реєструватись на офіційному сайті, а не переходячи по посиланню, така ж історія. Написала в службу підтримки там радять зареєструватись з допомогою іншого браузерра. Пробувала і такий варіант, але безуспішно. Скільки вже реєструвалась таке перший раз, підкажіть що робити.
 
На якому це сайті?
 
На Globus-inter.com
 
Може спонсор, уже заблокований у системі.

PS. Сам не можу зареєструватися, бо не маю запрошення.
 
Вчора кума пробувала реєструватись, нічого не вийшло. Чи може бути що на Глобусі блокують реєстраціі, може місто не підходить чи вже багато зареєстрованих.
 
може місто не підходить
Скористуйтесь проксі, або tor-браузером - перевірите, цю теорію. Але я думаю, що все набагато простіше: щось в них не працює, але вони не поспішають вирішувати цю проблему.
 
Назад
Зверху