Прострочення єдиного податку

  • Автор теми misterial
  • Дата створення
M

misterial

Новичок
Реєстрація
12.10.2014
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
36
Добрий день
хотів би дізнатися, може хто в курсі
ситуація в наступному, оплачував єдиний податок, 2 рази, обидва рази банк бракував платежі
не можу зрозуміти в чому справа, вирішив "пошукати" рахунки, авось чого помінялося. Рахунки дійсно змінилися, знайшов насилу можна сказати

Раніше раптом хоча б 1 день затримка (банк так перераховує, до3х робочих днів) відразу інспектор дзвонила і дізнавалася. Ну і якщо рахунки мінялися відразу по всіх міських ЗМІ анонси проходили. На сайті міністерства теж особливо ніяких новин, рахунки зариті в хлібних крихтах, з першого разу не так легко знайти.

Загалом заплатив за новими рахунками (22 або 23) приїжджаю в податкову, виявляється мій інспектор звільнився, зараз вже інший. Запитав у "лівого" інспектора, вона мені сказала так, штраф 50%, але Ви краще поки не платіть, зараз бардак і беззаконня, раптом зійде з рук

Так от питання, а які там штрафи і яка пеня? Як краще вчинити в даному випадку, чи зобов'язана податкова служба оповіщати про нові рахунки якось?
 
То, что бардак это точно. Сейчас информацию тяжело найти. Наверное, единственный совет, который будет уместен - это обратиться к опытному аудиту. Обычно они все вхожи в круги налоговиков. И у них есть прямой доступ к информации через "могорычи".;)
 
Назад
Зверху